Václav Postránecký uvádí další z řady nezapomenutelných scének.  Říká se, že řemeslníků je dost, ale mistrů málo. U komiků to platí dvojnásob. Je jen pár vyvolených, kteří dostali do vínku jeden úžasný dar - komediální talent. Schopnost, která se nedá naučit, s ní se musí člověk narodit. Nabízíme vám 10 setkání se skutečnými mistry zábavy, 10 zastavení, u kterých se budete určitě dobře bavit, stejně jako se bavili diváci v sále. (oficiálny text distribútora)

otík

Sice záslužný pořad, který připomíná spoustu podařených scének, smutné je na tomto výběru to, že ani zdaleka není vybráno to nejúžasnější, co jsme mohli za xx let v televizi vidět. Některé scénky jsou navýsost trapné a je s podivem, že je sem někdo zařadil. Jednička s hvězdičkou patří jen málo kterým scénkám, ale jedna je téměř neschopná konkurence - Dejdarům Mrazík je prostě úžas. Ale díky ČT za tento významný archivní počin. ()

SOLOM.

Takové pořady já můžu. Není na škodu si na hodinu odpočinout u starých scének či hudebních vystoupení, z nichž některé jsem nikdy neměl tu čest ani vidět. Samozřejmě tam je i hodně těch už mnohokrát profláknutých, ale to záleží na výběru. Navíc je v nich i spousta herců, komiků, kteří už bohužel nejsou mezi námi, přesto dokázali lidi vždycky rozesmát a tu dnešní mladou generaci rádoby „celebrit a umělců“ hravě strčili do kapsy… ()

Karlos80

Nic moc tento střihový pořad, všecky scénky jsem už dávno znal, takže jen takové příjemné, místy ale dost nudné nostalgické zavzpomínánání. Těžko říct jaká byla z toho výběru tady nejlepší? Možná výborná pantomima pana Wimmera, možná Dejdar? Pár se jich tady ale tak nějak minulo s účinkem. Jako třeba ta poslední s Bartoškou, Kaiserem a Kornem. Faktem ale je, že podobným umělcům a pořadům z nichž byl střihový pořad sestaven v současnosti tak nějak už odzvonilo a podobný inteligentní humor, můžeme jen těžko v blízké době očekávat. ()

George.Camel

Výběr méně známých, ale kvalitních humorných scének ze starších pořadů ČT. Takové střihové pořady už tady byly, jsou a budou. Škoda je, že se tak kvalitní zábava už v současné době nenatáčí, jako dříve a že je potřeba otevírat archivy a hledat. Je to škoda, protože umělci stárnou a když nedostanou příležitost nyní, za pár let může být pozdě. Todle by si mistři zábavy v televizích měli uvědomit. ()