Co se stane, když šest „skoro“ náhodně vybraných lidí se probudí v celách? Jsou snad za něco souzeni? Co se stalo? Dostat se ven, je nemožné, jejich životy řídí neznámý muž, který rozhoduje o přežití každého z nich a zkouší na šestici lidí své pokusy. Postupem času všichni zjistí, že toho mají hodně společného, víc než si možná sami dokázali vůbec představit. (ČSFD)

Freemind

Tento film má dvě přednosti - jmenujou se Elias a Koteas. Nechápu, v jakém životním průseru se chudák Elias ocitl, že se nechal zlákat do této frašky sjíždějící na vlně Saw. Varovat by Vás mělo už to, že jde o kanadsko-italskou koprodukci, tedy společný výblitek dvou zemí, které jsou pro mě v žánru sci-fi a horrorů synonymy trapnosti a levnosti. Evropskou krev zde zaznamenáte velmi brzy, protože se děj rojí tlupou postav, které svou angličtinu dobarvují příšerným italským přízvukem. Samotný děj osciluje mezi dvěma póly - nudou a trapností. Ach jo, to jsem zase zbytečně promrhal (že to tak slušně řeknu) čas. ()

NewScream

Mě se to líbilo. Atmosféra temná. Záběry města téměř stále jen v noci přes hnědý filtr až mi město připomínalo Gotham City z Batmana. Hudba výborná. Film chce vidět v HD nebo v kině (ale to asi v kině nepůjde). Prostě to chce kvalitní obraz, protože celý se odehrává ve sklepě či venku v noci, a tmavým záběrům různě komprimované ripy moc na viditelnosti nepřidají, spíše naopak... Uznávám, že hlavní pointa filmu je naivní... Ale atmosféra a hudba to dělá koukatelné. Jinak nemám rád přirovnání jak píše Freemind, že film "sjíždí na vlně SAW". Natočit film, ve kterém by bylo všechno nové snad ani nejde. Všechno už tak nějak někde bylo natočené ne. Dávám 74% hlavně za hudbu a atmosféru. ()

tma8

No takže, práve som dopozerala tento film... takéto filmy ma musia fakt že nadchnúť, inak sa len hodinu a pol nudím.. no dobre, tak hodinu, z tej polhodiny niečo aj vznikne. Dobrý nápad s kockou, ale inak by som celý film rozložila... upravila... niektoré scény fajn, ale väčšina filmu len zdĺhavé napodobnenie saw. Či iných podobných psycho filmov. Kde si na konci divák uvedomí aký je šťastný, že má život. ()

ricci.s

Takže je tu šesť ľudí, ktorí hrajú kocky o svoj život. Čím menšie číslo padne, tým je menej nábojov v zbrani, menej drogy v striekačke, menej minút, ktoré treba vydržať pod vodou... a väčšia šanca na záchranu. Síce poriadne otrepané, ale celkom zábavné, miestami napínavé a určite nie nudné. Porovnávať to so Saw nie je veľmi na mieste, lebo tam musel človek niečo urobiť, aby ostal nažive, tu sa však musel spoliehať len a len na šťastie. ()

Hapretor

Vůle kostky? A co vůle diváka? Během "promítání" jsem si řekl: "Hodím si taky kostkou. Padne jedna až tři - vypínám to. Padne čtyři až šest - dokoukám to." No dokoukal jsem to a kupodivu jsem ani neusnul. Nejdříve to vypadalo jako laciná zprzněná kopie SAW, pak se do toho přidaly bláboly o Bohu. Navrch se přidala zmínka o vyšinutém chlápkovi, který si hraje na duchovního otce a dává rozhřešení pomocí hrací kostky. Napíše knihu, když je v psycholéčbě, je to bestseller a připojí se k němu spoustu dalších vyšinutých pošuků. Vytvoří cosi jako sektu a nutí hrát lidi, co se chtěj zabít, kostky. Takže ve výsledku to SAW není ani náhodou a ani náhodou to neni záživný. Já řikám zbytečný film, který v první půli kopíruje SAW (alespoň na první pohled) a podobně laděné filmy, a to je to jediné, za co si tento počin nezaslouží odpad. ()