Komedie o čtveřici Newyorčanů. Dvou, kteří se do sebe zamilovali a dvou, kteří sebou pohrdají, tedy alespoň prozatím. Ben (Jason Biggs) je právník a taky velký romantik. Snaží si vybudovat vztah s Kate (Sarah Chylme), o které si myslí, že je ženou jeho snů. Larry (Tyler Labine), Benův nejlepší přítel a spolupracovník, který nevěří na lásku a většinou je všude za „křena“. Connie (Judy Greer) je spolubydlící Kate a pracuje jako chůva. (F1Schumi)

Martin_W

Nejdříve Friends, potom HIMYM, následně Rules of Engagement a teď Mad Love.. Jason Biggs hodně připomína Teda z Himymu a takový Larry (Tyler Labine) zase Jeffa z Rules of Engagement. Každopádně že by to byla úplná kopírka říct nejde, a že by to byl propadák už vůbec ne. Naopak to vypadá zajímavě. Možná zajímavěji než ROE, které jsem si oblíbil ze zminované trojice nejvíc. Pokud bude kvalita seriálu stejná, nebo dokonce vyšší tak má velkou šanci ustát což seriálu přeju. // Další ze seriálů, které jsem si zamiloval a CBS ho musela ukončit.. U Mad Love jsem takový rychlý konec teda nečekal.. 92%. ()

IQ Tiqe

Hodně mě mrzí, že seriál po 13 dílech utnuli nedokončený. Atmosférou a humorem mi připomíná kombinaci Přátel a HIMYM (dokud HIMYM stál za to), a přitom je aspoň pro mě sympatičtější než HIMYM. Poslední dobou je nouze o 20minutové sitcomy, při kterých se zasmějete víc než párkrát, a tohle je jeden z nich. Čtveřice hrdinů k sobě pasuje, Sarah mám rád z jiných seriálů, Jasna znám jen z Prciček a sem zapadá, Judy je pro sitcom jak stvořená a Tylera vidím poprvé v životě, ale taky hraje výborně. Paradoxně poslední 2 jmenovaní jsou hlavními tahouny zábavy. Seriál má spád, humor je postavený na zlomyslnosti, až cynismu a kromě toho, že neobsahuje nic, co by mě rozčilovalo, tak mě baví. 80%. ()

BluT

Pět hvězd si to objektivně asi nezaslouží, ale já se u toho bavil vážně hodně a těšil jsem se na každej další díl. Ale teda: vážně nejde nezmínit HIMYM, páč Jason Biggs (Ben) je úplnej Ted; což je asi moje hlavní výtka. Nejhorší je, že má úplně stejnej hlas. Kdyby tam producent dosadil někoho jinýho (ne že by byl Jason špatnej. Naopak. Ale prostě to tu už bylo) a tu postavu scenáristi postavili nějak jinak, Mad Love se mohlo klidně uchytit. Je to hrozná škoda, potenciál tu byl. 85% ()

M.a.t.t.

Je trochu smutné, že v dobe keď zahraničné televízie bombardujú diváka množstvom sitcomov sa neujme aj jeden z najzaujímavejších pokusov a castingovo najnabitejšia 20 minútovka poslednej doby.Ťažko povedať, kde sa stala chyba, ale Ben, Larry, Kate a Connie by si ďalšie diely zaslúžili, takto ostane len jemné sklamanie z nedotiahnutého potenciálu. Za tie príjemné chvíle strávené v jeho spoločnosti však Mad Love každopádne stál. ()

Pajky3

Po dlouhé době seriál, u kterého mě opravdu mrzí zrušení. A to nejen kvůli konci poslední epizody. Obsazení je perfektní, Sarah, která navždy bude Elliot a Jason, který zase navždy zůstane Jimem k sobě skvěle pasují. Přesto je druhá dvojice zastiňuje a to hlavně četností vtípků. Jak Tyler tak i Judy jsou opravdu povedenými tahouny seriálu. A já nedokážu pochopit, jak je možné, že nedostali druhou sérii. A že je to "jen" kopírka HIMYM? No a? HIMYM jsou zase kopírkou Přátel. Co na tom sejde, když je to dobrý... ()