„Chaos" je komediálně laděný seriál o skupině špionů CIA z divize CHAOS, kteří při ochraně národní bezpečnosti bojují s nástrahami přebujelé byrokracie, nekompetence, politických intrik, rivality a úředního šimla... V první epizodě přichází Rick Martinez o svou práci v CIA. Vzápětí je ale zařazen zástupcem ředitele do skupiny vzpurných agentů, kterých by se CIA ráda zbavila, jako informátor. Když na něj však agenti ušijí boudu, musí Rick začít hrát podle jejich pravidel. (CBS)

phoebess

Přišlo mi to nemastné neslané... ale nějakým záhadným způsobem jsem se začala na každý další díl těšit. A se zhlédnutým finálem počítám i s druhou sérií (a mezitím si budu snívat o nádherném přízvuku Jamese Murrayho :) ). ()

IQ Tiqe

To jsem tak jednou v noci neměl co dělat a na tv.com hledal nějaký nový komediální seriál. Našel jsem Chaos, shodou okolností měl den předtím premiéru 1. díl, kouknul jsem na začátek - drama s nádechem akce a komedie. To mi vyhovuje. Druhý den jsem si přeložil titulky a bylo mi jasné, že dám šanci dalším dílům. Má osobitý humor, sedí mi; připomíná mi britský - ale možná je to jen vliv skotského akcentu jednoho z představitelů. Vidím to tak na 70+%, uvidíme, čím mě překvapí dál (a určitě má čím, když se Christina Cole v 1. díle neobjevila). # 2. díl mé nadšení trochu ochladil, ale dám mu ještě šanci. ()

anaon

Zajímavé a propracované hlavní charaktery, svěží humor a ironie. Zatím mám výhrady jen k hlavnímu představiteli, ale u jeho postavy zase do budoucna předpokládám nějaký vývoj, takže se nechám překvapit. ()