Velký zábavný program "Vzpomínky nám zůstanou" z roku 2005, který byl věnován nedožitým 80. narozeninám Vladimíra Dvořáka.
Scenarista, herec, moderátor, písňový textař, dramaturg i dramatik Vladimír Dvořák zůstává neodmyslitelnou součástí zábavy České televize. Dříve v Čs. rozhlase a později na obrazovkách příjemně bavil diváky a posluchače svými historkami, scénkami a svým moderátorským uměním. A tak není divu, že mnoho jeho kolegů, přátel i obdivovatelů přijalo naše pozvání do studia na KH 5, aby společně zavzpomínali na Mistra humoru a dobré pohody. Na jednoho z těch, co vstoupili do televizní Dvorany slávy.
V pořadu plném písniček v novém nastudování,vyprávění a humorných historek se můžete setkat s Jiřinou Bohdalovou, Karlem Gottem, Soňou Červenou, Yvettou Simonovou, Richardem Adamem, Karlem Hálou, Josefem Zímou, Karlem Černochem, Ladislavem Županičem, Lubomírem Lipským, Karlem Štěrým, Pavlínou Filipovskou, Bohušem Matušem, Danielou Šinkorovou, Monikou Absolonovou,Terezou Duchkovou, Sabinou Laurinovou, Josefem Koníčkem, Helenou Postráneckou, Bedřichem Zelenkou, Jiřím Melíškem - orchestrem Václava Hybše a mnoha dalšími hosty.
Věříme, že se podaří navodit dobrou atmosféru, která nikdy v programech Vladimíra Dvořáka nechyběla. Ostatně, mnoha osvědčeným scénkám z Televarieté či Silvestrů, kde exceloval se svou partnerkou Jiřinou Bohdalovou, se můžeme s chutí zasmát i dnes. Z jejich kvality se nic neztratilo... (oficiálny text distribútora)

Paity

Vladimír Dvořák byl dost uzavřený člověk, vlastně to nebyla žádná celebrita, protože on se moc nemusel nikde ukazovat ani producírovat. Ale díky jeho úspěšnému účinkování v pořadech s J. Bohdalovou se mu to moc nedařilo. ()

otík

Spíše podprůměrný hudebně-zábavně-vzpomínkovo-střihový pořad, ve kterém vystupuje v roli uvaděče scének s Vladimírem Dvořákem a písniček s jeho texty Václav Postránecký. Pár dalších umělců zavzpomíná na Dvořáka, ti mladší zazpívají. Nemohu si pomoc, ale byla to slabota. Hudební režie: Miloslav Ducháč. PS: závěrečné titulky mohl pustit tak rychle snad jen člověk postižený určitou chorobou ()

Mylouch

Trochu strojené vzpomínání, ve kterém stále září ukázky Vladimírových scének. Zapomenutí velikáni někdejší zábavy jako hosté. 3-4* ()