24/7: Penguins/Capitals - Road to the NHL Winter Classic

Dokumentárny / Športový
USA, 2010, 4x60 min

Účinkujú:

Liev Schreiber

Čtyřdílná minisérie z dílny HBO zabývající se dvěma týmy NHL, které proti sobě stanou v tzv. NHL Winter Classics - zápas pod otevřeným nebem. Celý jeden měsíc před tímto duelem je štáb televize za zády všem aktérům - hráčům, trenérům, oběma týmům. Kameramani mají přístup úplně všude. Takhle blízko se hráčům z NHL jen tak nedostanete. Atraktivní pohled do světa velkého hokeje. (Nyck)

Fanucci

Kdo miluje hokej, nemůže proti tomuto seriálu nic mít. Navíc je fantasticky napsaný, natočený, sestříhaný a skvěle graduje. Bravo, HBO se zase vyznamenalo! ()

Booker

naprosto uzasny vhled do zakulisi nhl. must see zalezitost pro fanousky hokeje! byl jsem fascinovan naprostou profesionalitou hracu i pri bitce (lezi na zemi a rikaji si: "good job, buddy!"). stab mel pristup vsude, takze dokument je naprosto komplexni. tesim se na dalsi hbo 24/7 winter classic....bude v ni totiz hrat philadelphie (cti JAROMIR JAGR)!! ()

Nassau

Pro každého hokejového fanouška představuje tato série (včetně té následující Flyers vs Rangers) parádní zážitek. Nic jiného, lepšího, na trhu hokejových dokumentů člověk nenajde, takže proto je mé hodnocení maximální. (10/10) ()

Nyck

Geniální dílo. Takhle blízko se hráčům, trenérům a celkově týmům z NHL jen těžko dostanete. Pikantní souboj dvou rivalů, jak týmů, tak Crosbyho s Ovečkinem, jenž vrcholí při open-air zápase. Zábavné, svižné, zajímavé, akční, vtipné... :) HBO prostě ví, jak udělat zajímavou minisérii. A navíc, žádná cenzura - takže slyšíte, co trenéři říkají na nepovedené akce, jak si ulevují hřáči... ()

PepeCCM

Pokud se aspoň trochu zajímáte o sport, musí vás tento dokument bavit. Jedinečný pohled do zákulisí dvou týmu NHL. Jak to funguje v kabině, co si hráči říkají mezi sebou, co si říkají mezi trenéry, co si říkají přímo na ledě s protihráči, nebo rozhodčími. Samozřejmě i menší pohled do soukromí. Pro mě jeden z nejlepších dokumentů se sportovní tématikou co jsem viděl. ()