Rybičky

• USA Fish Hooks
USA, (2010–2014), 22 h (Minutáž: 12 min)

Seriál Rybičky se točí kolem pařmena Milouše, jeho neurotického bratra Oscara a jejich teatrální nejlepší kamarádky Bey. Všichni společně navštěvují střední školu Sladká Voda, která se nachází v obřím akváriu uprostřed zverimexu. Seriál mapuje jejich každodenní život, vztahy, přátelství a „běžné“ příhody dospívajících jako jsou humří útoky či školní výlet do křečkovy klece. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

U tohto seriálu ma zaujali podivné, výrazné animácie. Keď som to videl prvý krát, vôbec som netušil, že sa jedná o "Rybičky", vodné živočíchy, žijúce v obrovskom akváriu. Tam sa totiž odohrávajú dobrodružtvá týchto animovaných hrdinou. Nie je mi celkom jasné, kto má byť cieľovou skupinou pre tento produkt. No kedže sa to vysiela na Disney Channel, tak zrejme mladý, nenáročný divák. V tom prípade to je v poriadku. Ja osobne však neviem, čo si o tom mám myslieť. Som naladený na inej vlnovej dĺžke. Toto ide mimo mňa. ** ()

MichelSmith

Ale ano bavil som sa nemožem poprieť,schválne som to striedal s CNN a TA3 nech sa cítim trochu dospelo,no ked začal perlit metrosexuálny Milouš moja bezbrannosť prebila intelekčnú pretvárku a vychutnával som si pocit psychickej letargie a s tým súvisiacej fidélnosti kombinovanej s črtajúcou extázov! ()