V súčasnosti sa po Zemi pohybujú stovky mimozemšťanov. Mnohí sú mierumilovní, ale nájdu sa medzi nimi aj násilníci a zločinci. Ľudia však o nich nevedia. Tsutsui Yukitaka, ktorý práve nastúpil na strednú školu, nájde vo svojom novom byte cudzieho muža. Ten o sebe tvrdí, že je mimozemšťan a stratil pamäť. V skutočnosti sa jedná o prvého princa planéty Dogra, jedného z najväčších géniov vesmíru, ktorý, žiaľ, dokáže priťahovať aj mnohé problémy. (Trip)

Subjektiv

Děj: Všechno lítá, co peří má! UFO lítá! Taky padá. A vylézají z něj afektovaní blodýni, kteří nemají problém nastěhovat se k vám do bytu, obléci si to nejlepší z vaší garderóby a převrátit vám život vzhůru nohama. Zatím se zdá, že každá jeho lumpárna představuje jeden příběh natáhlý přes 1-3 díly, přičemž, a tím plynule přecházím k hodnocení, kvalita mezi nimi dosti kolísá. V případě všech se jedná o konzumní záležitost, v níž byste jen těžko hledali jiné, než bavičské ambice, ovšem díly 1-3 mi přišly veskrze průměrné, 8 vcelku slabý, ale o těch moc mluvit nechci. 4 uměla zručně vystavět atmosféru napětí, aby ji v okamžiku očekávání lekačky či tajemného odhalení rozsekala bizarním vtipem, který přitom odpovídal logice dění. Zároveň se vysmála možnosti, že by snad tento seriál měl být vážný. 5-7 začíná jako přehlídka výsměchu vystavěného na odlišnosti principů super sentai světů (Strážci Vesmíru) a reality (či jiných žánrů), končí jako solidní parodie na RPG hry. Tentai Senshi Sunred se ale po Strážcích vozil lépe. Dodatek: Díly 5-7 výrazně ční nad těmi ostatními: celkově silné *** a konec sledování po desátém dílu. ()

Zíza

Jistě, každá epizoda je jiná, ale mají prvek, co je spojuje, a to znuděného prince s dlouhými blonďatými vlasy a dětskou touhou hrát si se vším, co se jen dá. Začátek je velmi slibný, další oddíl, kde se ukazuje i temnota je ještě slibnější, ale pak nastoupí chlapečci ze Základy a hrajou si (nedobrovolně) na Strážce vesmíru a tady mě to přestává bavit. Tenhle oddílek mi nesedl. Ale to nevadí, protože se pokračuje dál a finišuje se velkolepou svatbou... :-D I za podmanivý opening s chytlavým "šit daun" dávám lepší 3*. A s klidem doporučuju. Není to dokonalé, ale rozhodně se u toho pobavíte, protože Princátko se o to postará. ()

D.Snake

Princ je troll! Největší troll, jakého jsem kdy měl v anime tu čest poznat a asi moje nejoblíbenější postava tédle sezóny. Není jediným tahákem seriálu, ale upřímně... Kdyby tam nebyl, 4 hvězdy bych tomu asi nedal. 7/10 ()

Nyan

Kromě epizod 5 a 11 jsem si seriál užil a celkem se i zasmál. Nejvíc se mi asi líbily šokující zvraty, které krásně změnily vyznění celého předchozího děje epizody nebo příběhového bloku. ()

daGGos

Teenagerovi se v bytě zabydlí blonďatý mimozemšťan? Poměrně originální nápad nemyslíte? Pokud tedy pominu asi jen zhruba 99% japonské ecchi produkce. Ale hádejte co, tenhle mimozemšťan nemá míry 90-60-90 a co víc, není ani ženského pokolení! Místo nadměrných hrudníků a pohledů do ženského rozkroku se nám proto servíruje anime ryze komediálního charakteru. A servíruje se více než dobře. Jednotlivé epizody jsou totiž zábavné, vždy obsahují nějaký zásadní zvrat a když už se zdá, že je téma vyčerpáno a seriál by mohl začít nudit, přepne se kolej, vymění se postavy a jede se zas nanovo. Pro mě ideální příklad pro to, jak by se mělo dělat komediální anime. ()