Tomoe Jó jako malý chlapec poznal v Japonsku dívku, díky které nebe miloval ještě více než kdy dřív. Jako už starší mladík se vrací opět do Japonska, aby se s dívkou opět setkal. Začne navštěvovat školu, která se nedávno stala smíšenou – pro oboje pohlaví. V této chvíli je zde jen jedna dívka; ta dívka, se kterou se Jó chce setkat. (Zíza)

Subjektiv

8 dílů, 8 dílů a co se v nich stalo? Nic. Samá expozice. Představování postav a vztahů mezi nimi na úrovni, kterou běžně vykazují umírněnější samozvaní guru lásky, tolerance a meditace. Člověk by si řekl, že samá expozice, to už zavání experimentem. Kdepak, i před tuhle odchylku jde o vcelku běžnou anime kravinu s pohlednými chlapáky, jež se vzdala toho, co bývá v (dobrých) anime seriálech běžně tím nejsilnějším - příběhu a do detailu propracovaného světa - a ponechala si jen parodii na psychologii. Když se budete dívat déle, třebas si začnete myslet, že slovo "přátelství" zní podobně jako "3,4-methylendioxy-N-methylamfetamin". MDMA. ()

Zíza

Mám za sebou čtyři díly a říkám si - dost! Je to vlastně celé o emo škole, kde ema září pod úsměvy, ale stále si s sebou nesou tu své zážitečky z minulosti, přes které se nemohou občas dostat, třesou se z nich, ale to je v pořádku, protože jsou tu ostatní zářivá ema, která je z třesu dostanou. Všemu tomu nasazuje korunu "pozitivní" ending... Ploché, šablonovité, vůbec ne dobré. Naštěstí jeden díl má kolem 12 minut, takže tu hrůzu na díl dva vydržíte. Pak si začnete uvědomovat, že ani těch 12 minut není čas na to, abyste ho obětovali zrovna tomuhle. ()