Láska bolí

• USA Love Bites
USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Cindy Chupack

Hudba:

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg (viac)

Série medailonků o lásce, sexu, manželství a randění. Věčná optimistka Annie (Becki Newton) je osamělá mladá žena. Nyní jí opouštějí i přátelé, kteří se právě vzali. Podaří se jí najít spřízněnou duši? (lost815)

NinadeL

8/8 Miloučká série, ve které je každá epizoda složena z trojice volně propojených minipovídek na téma láska. Není to nic patetického, je to chytrá komedie se zajímavým obsazením. Hlavní hrdinka je těhotná, ale to dítě není její... Takže je to výhoda nebo nevýhoda jít s tímhle na rande? Jennifer Love Hewitt, Lindsay Price, Krysten Ritter, Michelle Trachtenberg nebo Frances Conroy, Anna Camp a Jaime King, ty všechny jsou tady k sežrání. A ano, všechno to do sebe nakonec zapadne, takže z toho člověk může mít fakt dobrý pocit. ()

Luk Skywalker

Opravdu povedený seriál, škoda, že se další díly nenatáčejí. Připomíná to Sex ve městě, kdy první řada byla taky vtipná a pak to zvážnělo, takže možná by tenhle seriál potkal podobný osud. K jednotlivým dílům: 3.díl je nejslabší, jinak do 4.dílu je to na pět hvězd, ale pak jsou další díly dobré, ale ne, tak jak ty dřívější (s výjimkou toho třetího). K hercům: Velice sympatická je Becki Newton i Greg Grunberg, kdy po Hrdinech jsem měl obavy, jak zapadne a zahrál svou roli velice dobře. Zajímavost tohoto seriálu je, že mnoho herců, kteří se objevili hrálo i v seriálu Jak jsem poznal vaši matku - hlavní ženskou rolí počínaje a postavou prodejce párků v poslední epizodě konče (Ranjit v HIMYM). Jinak propojení dílů, kdy se postavy třeba potkají na ulici, jsou sice zbytečné, ale příjemné zpestření to je. Navíc formát 43 minut by podle mého byl pro tento typ seriálu nepoužitelný, kdyby nebyl rozdělen na různým způsobem propojené jednotlivé povídky. ()

BarryLyndon

Seriálová napodobenina Lásky nebeské? Nemyslím si, jen si to bere inspiraci a tolik to netlačí na pilu jako všechny ty trapné filmové napodobeniny. První díl jsem musel trochu přetrpět, ale pak těch 7 dalších uteklo tak rychle. Tak moc fajn propletenec lidských příběhů. Nic tu není násilně naroubované ani propletené, přesto to dokonale funguje. Ideální girlfriend-friendly materiál. 7,5/10 ()

zuza99

V každém dílu tři příběhy, které se propojují a s nimi se objevují také nové postavy. Nemůžu si vzpomenout, že bych se u nějakého z nich nudila nebo si řekla, co to jako je. Vřele doporučuji :) A ještě mě napadlo, že vlastně nechápu proč se to jmenuje Láska bolí, protože zrovna v tom seriálu nebolela. trailer ()

IQ Tiqe

Jestli váháte, mohlo by vás přesvědčit obsazení - bezprostření Krysten RItter, Pamela Adlon (kteří byly buhužel hned po 1. dílě nahrazeni podobnými herci) a spousta dalších známých tváří. # Citace z prvního dílu: - "Zlato, myslím, že jsem zrovna měla svůj první orgasmus." - "Chceš říct, že se mnou jsi to celou dobu hrála?" - "Ne. Ale zrovna jsem si uvědomila, že to, co jsem myslela, že je orgasmus, a to celý svůj život, nejen s tebou, ale i se všemi těmi chlapy před tebou..." - "To nepomáhá." - "...možná žádný nebyl." ()