Mladá sekretářka Wendy Alden, které v poslední době nic nevychází a chybí jí sebedůvěra, se stane obětí šíleného vraha, jenž připravil o život již několik žen. Wendy získává zpět ztracenou sílu a sebevědomí, aby mohla bojovat a postavit se ďábelskému maniakovi. (Tolbiac9)

LIVINGDEAD

Thriller o tom, jak vrah několikrát chytne svou obět a policajti jen bezmocně přihlížejí. Jelikož policajta hraje Casper Van Dien, trhák nečekejte. ()

George Stobbart

Moja obľúbenkyňa Danielle Harris sa tu stane obeťou dlhoročného sériového psychoša, ktorý si podáva ženy. Podarí sa jej utiecť, no zisťuje, že on sa jej len tak nevzdá, takže pokiaľ chce prežiť, musí sa zmeniť z tichej sekretárky na bojovníčku. Temný thriller, ktorý sa do žánru, resp. subžánru sériových vrahov nesnaží priniesť niečo nové, ale zručne pracuje s tým čo má k dispozícii. Takže to nenudí, je to dobre natočené, má to schopných hercov, drsné scénky, napínavý dej a ani ten príbehový vývoj nie je až taký priamočiary a film si dokáže držať zaujímavosť. ()

• Film je natočen na motivy uznávaného románu „Shiver“ od Briana Harpera. (Tolbiac9)