Apokalypsa meteorů

• USA Meteor Apocalypse
všetky plagáty

Nadměrný meteor vstoupí do zemské oběžné dráhy a začne se rozpadat na vesmírné trosky padající napříč planetou. Los Angeles hrozí zničení během tří dnů! Paralelně s tímto katastrofickým příběhem se odvíjí osudy doktora Davida Demattiho, který se snaží vynalézt lék pro svou těžce nemocnou dceru. Ta byla společně se svou matkou umístěna do karantény v Las Vegas. Po příjezdu David zjišťuje, že většina města byla zničena. Začíná nervy drásající souboj s časem, v němž se David snaží nalézt svou rodinu dříve, než bude zničeno další město! (oficiálny text distribútora)

REBARB0RKA

Do scénáře taky praštil meteor a zanechal po sobě velkou černou díru, ve které zmizela veškerá logika a balená voda. Davové scény čítají třicet účastníků a vesmírný kámen, který má zničit Los Angeles, rozbije pět paneláků a nápis Hollywood. Jinak klasika: mizerné triky, levní (ne)herci a podivné chování hlavní postavy zapříčiněné pravděpodobně kosmickým záškodníkem. ()

jonyyy

Moje neukojitelná touha po katastrofických filmech a kritický nedostatek kvalitních kousků v tomto žánrů mě často přivedou k průšvihu jako byla Apokalypsa meteorů. Pro ukázku popis jedné scény: dva chlápci se potkají někde v pustině v horách a jeden se zeptá toho druhého: "Máte tady vrtulník?". Nepřipadal vám hlavní hrdina taky podobný Danielu Craigovi jak mně? 30% ()

MartinezZ

1,5* ~~~ Ano, pitomé, jak jinak. Bohužel tady někdo z Asylumu zapomněl, proč jsou filmy právě od tohoto studia "kvalitní", tedy právě za svoji NEZMĚRNOU stupiditu a příšernost. Tady to ovšem pojal někdo jako pokus o skutečný katastrofický film a ta "asylumácká zrůdnost" najednou chybí. Film je tak jenom blbý. Nikoliv vtipně blbý, pouze blbý. ()

moviefan4

Po dlhej dobe vidieť B-čkový katastrofický film bol zážitok. Nudit som sa nenudil ale ani extra nebavil, však čo od B-čka čakať. Herci priemer,dej taktiež a efekty na bečko docela ušli. Musím sa priznať že davnejšie som na takýchto filmoch fičal ale teraz už ani nie a musim uznať že je to len a len dobre. ()

MickeyStuma

Naprosto zbytečný snímek vyprávějící příběh, který tu byl v takto levné produkci prezentován už nesčíslněkrát. Tedy nic nového, nic oslnivého, nic převratného. Jak se říká, je to jen nošení dříví do lesa. CGI efekty spíše pro ostudu, scénář plný nelogičností a chyb, napětí či nějaké dobrodružství aby divák pohledal. Katastrofický film v tradičním televizním katastrofickém zpracování. Chjo. ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)