Pořad o humoru a talentu těch, kteří dokázali vzbudit úsměv ve chvilce, ale vzpomínat na ně budete celý život.
Jednotlivé díly: I. série:  1. Burian
12.-Lábus
13.-Brodský
14.-Bohdalová
15.-Filipovský
16.-Nárožný (oficiálny text distribútora)

triatlet

Na rozdíl od recyklované inventury Febia se snaží Komici aspoň trochu o původnost. Petr Nárožný umně maskuje nešvary pořadu a přesvědčí, že Jiřina Jirásková patří mezi komiky (osobně si Jiráskovou vybavím ve vážnějších rolích). Viděl jsem zatím jen pořad o Jiřině Jiráskové, povídání a vzpomínání se mi líbily. ()

P. J. D.

Skvělý pořad, kde jsou představeni ti herci, kteří pro českou kinematografii, kdy něco znamenali. To vše uváděno prostřednictvím Petra Nárožného, kterému tento úděl přesně sedl na míru. Snad právě proto se mi tak líbil, neboť patří mezi mé oblíbence. Navíc jeho forma podání působí na mne velice živě a příjemně. Vše ostatní je jen a jen poctivý kus práce zabalený do necelé hodinky. Dávám proto 4/5 ()

TroiMae

Ne že by to byla ztráta času… možná to je ale ztráta peněz pro ČT. Ale pokud vám unikl Top Star magazín na Primě… a jeho opakování… uslyšíte stejné historky zde… nebo jsou z Příběhů slavných… Předčasných úmrtí… Po stopách hvězd… a nebo si můžete připomenout sadu (halabala) ukázek z filmů… které znáte nazpaměť ;) aha... "halabala" tu už někdo psal... Ale tak ono je to vlastně docela originální... že se remake dá udělat nejen z filmů... ()

Šakal

Takhle já si představuju inteligentní Tv tvorbu (zábavu). Hřejivý výlet do let minulých s příjemně civilním P. Nárožným. Děkuji. P.s. do dokonalosti to má daleko (kvalita jednotlivých dílů je dosti kolísavá), ale odpad? Holt požadavky, priority.....máme (jak vidno) nastaveny každý zcela jinak. Prozatimních 75% ()

Přemek odpad!

Mizerně odvedený pořad na téma tisíckrát na ČT provařené, pro jistotu zatajující nepříjemné informace o miláčcích televisního lidu. Ukázky poskládané halabala (díl o Haasovi!), kolikrát vyvolávající chybné konotace, Nárožného pomrkávání a opakování otřesných frází a polopravd... A k tomu neobjevné zařazování nejběžněji reprízovaných filmů zmíněných filmových hvězd (proč alespoň teď nezařadila ČT po medailonu o Rašilovovi to, co zbylo z Dobrého vojáka Švejka?). ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj