Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

bartias

Dvacet let po vzniku videoklipu k hitu Fight for Your Right (To Party) si proslulí Beastie Boys nadělili pokračování. Hudební "domácí" video plné slavných známých je vyloženě pro ně a ty nejvěrnější fanoušky. Jinak stačí vědět tři věci. Zaprvé: trio Beasties hrají Elijah Wood, Seth Rogen a Danny McBride. Zadruhé: trio Beasties z budoucnosti hrají Will Ferrell, Jack Black a John C. Reilly. A zatřetí: v policejních uniformách, které naběhnou na konci a zbuší všechny sakumprásk, jsou navlečení sami Beasties. Vědět neznamená vidět. Že Susan Sarandon a Stanley Tucci v rolích rodičů vracejících se do bytu zlikvidovaného podařeným večírkem "rockují", je celkem samozřejmost. ()

markyzgero

beastie boy adam yauch ukázal, že klipovitost mtv nemusí bejt zkratkovitá, ale může bejt i filmová, k čemuž mu dopomáhaj hvězdy současnýho us filmu. citovat sám sebe se vyplácí, citovat ostatní se počítá. kick it!!! každej detail tohodle filmu je něčim podloženej a na požádání o tom napíšu diplomku.howgh...http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk ()

Soweek

Jde vidět jaký velký respekt stále Beastie Boys mají. Nejenom, že jejich nové album je skvělé, ale ještě si udělají vlastní 30 minutový videoklip kam narvou snad kompletní holywoodskou komediální posádku. Garantuji Vám, že jména jako Seth Rogen, Will Ferell, Jack Black, Danny McBride, Eliah Wood, Orlando Bloom a John C. Reilly již nikdy neuvidíte pohromadě. ()

Mr_Ewil

Nemám moc v oblibě rap a toto mě tedy také moc nenadchlo. Ze začátku se film jevil jako neskutečná hovadina, poté mě to začalo trošku bavit, že by bylo polepšení hl. hrdinů? Kdepak!! Závěrečná nechutná scéna mě opravdu namíchla. Větší hovadinu vážně vymyslet nemohli. Nebýt hereckého obsazení a některých vizuálních efektů hodnotil bych podstatně hůře. ()

Don82

Zajímavý hudebně-filmařský pokus. Beastie Boys moc neznám ale jejich klip Fight For Your Right je pořádná nálož. Tento krátký "Revisited" je bohužel slabší. Možná svoji délkou, možná nedotaženým konceptem, celkově bylo zajímavých cca 10 minut. Malé plus je za tu spoustu herců, co se tam mihnou. ()

• V tomto filme sa objavili skutoční členovia skupiny Beastie Boys preoblečení za policajtov. (ludovit14)