Veselý kaleidoskop z let minulých.  Od prvních krůčků televize platí nepsaný zákon, podle kterého se pro silvestrovský večer vždy chystalo to nejlepší. Z archivních skvostů České televize uvidíte v rychlém sestřihu kaleidoskop z let minulých nazvaném Tak se ukaž, Silvestře. Na obrazovku se dostanou opravdu vybrané rarity, nebudou chybět ani novoroční přípitky. Pořad nabízí herecké i pěvecké osobnosti v zábavě, jejichž umění nezestárlo a humor nevyčpěl. Tak se dobře bavte! (oficiálny text distribútora)

Mariin

Špatně sestřihaný a slepený pořad z minulosti silvestrovských pořadů. A přitom bylo z čeho vybírat! Tohle bylo spíše zkažením toho skvělého, co v minulosti vyniklo - v podstatě bulvárním (či vulgárním?) přístupem, který je dnes spíše pravidlem než výjimkou ...(Připravili: M. Maršálková, J. Štěpánek, M. Veselý a A. Berková). ()

Paity

Kaleidoskop, do které byste se raději neměli koukat. Ano jsou tam i scény, které byly v minulosti vtipné, ale špatná střihačská a režisérská práce způsobila, že tohle přemítání o tom, jaké to bylo při minulých Silvestrech, že se na to nedá koukat. ()

otík

Rozhodně existují lepší střihové pořady, nevyjímaje spousty silvestrovských. Tento pořad sice obsahuje slušné scénky, ale tak šíleně proložené zcela špatně vybranými písněmi, že sledování poměrně krátkého pořadu mi činilo nemalé problémy. Sestřih, který když vícekrát neuvidím, o nic nepřijdu. ()

DarkoCohen

Závidím našim rodičům, že měli na Silvestra v televizi na co koukat. Při pohledu na tolik skvělých herců, jak bok po boku sedí v hledišti a smějí se spolu s kolegy na pódiu, až se za břicha popadají, je více než jasné, že dřívější online vysílání muselo mít své kouzlo. Ovšem díky mizernému střihu, mi novoroční přípitek let minulých povážlivě zhořkl. 60% ()