Seriál priamo naväzuje na film Zkazená mládež z roku 2007 a opisuje osudy študentov, ktorí prežili masaker. (slavo_held)

Pedestrian

[421 min] Sedmidílný seriál přímo navazující na tragické události filmového Klass z pohledu žáků, jejich učitelů a rodičů. Klass: Live After už nemá moc co říct, všechny díly jedou podle stejné šablony + otravné dokola se opakující záběry z pláže a kantýny. To nejzajímavější se odehraje až ve finální (a také nejlepší) epizodě celého seriálu, kterou režíroval sám Ilmar Raag. Pro fandy Klass bohatě stačí vidět onu poslední část, která má jako jediná dopad na Klass jako celek. Popisuje soudní proces Kaspara (druhý ze střelců) a jeho poměr s mladou advokátkou. ()

Kamca_

Zatím jsem viděla jen první díl. Až uvidím všechny díly, tak se rozepíšu víc. Ale troufám si říct, že celý seriál bude tak výborný jako ten první díl. Myšlenkama jsem se vrátila zpátky na festival ve Varech, rok 2007, kde jsem viděla původní film. Nedá se hodnotit jinak než 100%. Edit po všech dílech: Ne všechny díly byly nakonec tak kvalitní, jak jsem si ze začátku myslela. Stejně ale nechám plný počet hvězd. Nejvíc se mi líbil díl s Theou. ()

Arsenal83

Kým Klass je jeden z najlepších filmov o šikane a následnej tragédii vôbec, jeho seriálové pokračovanie je jedným z najlepších stvárnení osudov po takej strašnej udalosti. Nemá tú silu ako film, predsa len, tam šlo doslova o život. Má ale inú silu a to je citlivé stvárnenie ľudských životov, do ktorých zasiahne tragédia. A tá môže zničiť každého od spolužiakov, cez učiteľky až po rodičov. Univerzálny návod, ako sa z toho dostať, neexistuje a seriál nám ukazuje rôzne spôsoby reakcie na taký veľký zásah do života. Výčitky, prečo sme si nič nevšimli. Výčitky, prečo moje dieťa nebola vlastne obeť, ale v podstate útočník, ktorý to celé spustil. Úvahy študentov o tom, prečo sme to dopustili, prečo sme sa takto správali. Celý seriál je akoby jedna veľká úvaha až filozofická reflexia, ale to všetko je natočené veľmi pútavo. Všetky komorne ladené príbehy sprevádza vynikajúca hudba. Samozrejme bez videnia pôvodného filmu seriál nemá zmysel sledovať. ()

orkadimenza

Jsem moc rád, že se Ilmar Raag rozhodl pro natočení pokračování Zkažené mládeže ve formě seriálu. Ten si mě získal stejně jako film, který zařazuju mezi mé oblíbené. Některé díly byly slabší, některé na mě ale velmi zapůsobily. Pro ty, kterým se Zkažená mládež líbila bych seriál doporučil, ale pro všechny ostatní stačí, aby viděli poslední epizodu, která opravdu stojí za to. Hodnocení epizod: 1. Kerli- 3*, 2. Joosepův otec- 5*, 3. Třídní učitelka- 3*, 4. Thea- 4*, 5. Rodiče hajzlů- 3*, 6. Toomas- 5*, 7. Soudní proces- 5*. ()

eLeR

Síce to už nemá silu Klass, ale stále je to veľmi dobré. Niektoré veci síce pritiahnuté za vlasy, ale ... aj tak som spokojná, stále to pôsobí ako zo skutočného života. Najviac sa mi páčili časti s Theou a Toomasom, aj časť s Kasparom bola dobrá, ale ten koniec ... no čo si budeme hovoriť. Odporúčam! ()

• Kaspar (Vallo Kirs) má v siedmom dieli na kľúčoch prívesok s podobizňou Marylina Mansona. (metal.storm)
  • Laine Mägi, která ve filmu ztvárnila roli třídní učitelky, je matka Mikka Mägiho, hlavního ze šikanátorů Paula. (Maty.tekk)
  • V 6. epizodě se ochrnutý Toomas Sinijärv (Joonas Paas) doma ve svém pokoji vybourá na vozíčku. Když mu následně pomohou rodiče, tak Toomas pohne nohami. (ČSFD)