Ethan Miller (Joshua Leonard) kvôli nedbanlivosti a hlúposti spôsobí autonehodu. S autobusom svojej kapely, s ktorou je na turné, vletí do jazera. Medzi cestujúcimi je aj jeho žena Corinne Walkerová (Vera Farmiga) a dcérka Abby. Po traumatickom zážitku začnú obaja veriť v Boha. Keď bola Corinne ešte mladá, povedali jej, že Ježiš klope na dvere jej srdca a stačí otvoriť a pozvať ho dnu. Jej muž Ethan je o svojej viere presvedčený, no Corin sa stále nedarí prijať svoju vieru. Necháva preto otvorené i dvere verandy svojho domu, ale Boh akoby stále nechodil... (sochoking)

yakoob

Hodnocení jsem měnil 3x a zůstal jsem na zlaté střední cestě...Zajímavé myšlenky na delší přemýšlení...Nad některými se pousmějete, nad některými se vžijete to role a nad některými se pozastavíte...Trochu silné kafe pro ty, kteří nemají podobné zkušenosti z tímto prostředím...Na debut dobré, kamera komorní, mohlo být více silnějších scén... ()

larelay

celkom dobre nerozumiem, preco si vera vybrala zrovna tuto temu pre svoju prvotinu. Prilis zdlhave, prilis nudne, prilis stereotypne, prilis fanaticke, proste tam toho bolo prilis vsetkeho... Na inych to mozno zaposobi silnejsie, ale u mna s touto temou proste neuspeje. Je to velka skoda, pretoze rezisersky potencial ocividne ma, o hereckom samozrejme ani nemusime vraviet. Jej rola Corrine bola zahrana vyborne. Ale to je tak vsetko. Amen. ()

René.girl

Nemůžu si pomoct, ale mě prostě náboženství a všechny ty kecy o něm přijdou vždycky naprosto k smíchu. Takže, co jsem dělala celých 109 minut? Smála se a kroutila hlavou. Celkově mi pak film jako celek přijde prostě odfláknutý. Vera Farmiga se má ještě hodně, co učit. 35% (dvě hvězdy dávám za sem tam povedené vtípky) ()

Fiftis

Už ma naozaj unavuje, že do každého filmu s Verou Farmigou pchajú aj jej škaredú dcéru, ktorá by si bez maminky ani neškrtla. V tomto prípade je to pochopiteľné, keď to režíruje sama Vera. Snímka je dosť otravná, pretože hlavnou témou je ani nie obyčajné náboženstvo, ale vyložene ľudia posadnutí vierou, niečo na spôsob svedkov jehovových. To je téma naozaj nudná až hrôza. Bez Very by to bolo hodné opovrhnutia. V snímke sa dočkáme jednej z najlepších filmových foot fetish scén, inak je to len a len o bohu a kecaní o viere. Je to jedna z tých typických lacných a béčkových snímok, ktoré nemajú čo ponúknuť. Zaujímal by ma Verin dôvod niečo také režírovať. ()

Cyberboy

Jsem zvědavý jak tento film přijmou v zemích s větším zastoupením věřících. Přesto, že je vše podáno citlivě, tak je poselství zřetelné. Je možné přinutit se cítit co je "správné" nebo mají přednost vlastní pocity? Děj se občas trochu vleče a není napínavý. Je nutné soustředit se na prožívání jednotlivých postav a snažit pochopit jejich pohled. Druhá půlka filmu mi pod očekáváním rozuzlení utekla jako voda. Bod pro Veru, ukázala, že se neztratí na obou stranách plátna. ()

• Jedná se o první film, ve kterém si Vera Farmiga zahrála i se svojí vlastní dcerou Taissou Farmigou. (Num3roO)