Malý drak

(festivalový názov)
  • Francúzsko Le Petit Dragon (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Akčný
Francúzsko, 2009, 8 min

Réžia:

Bruno Collet

Hudba:

Leon Rousseau

Bastien Colin

Humorný príbeh o MALOM DRAKOVI, duchovi, ktorý posadne figúrku Bruca Leeho a svojím karate začne "zachraňovať svet okolo seba". (Kwaichi)

PetrPan

Přirozená kompetice bratra Leeho vedla k nečekané konsekvenci. Ač trochu koncisní snímek, rozhodně se ode mne nedočkáte žádné kondemnace, nejsem totiž kokot. ()

Aluska88

Bruce Lee, Chuck Norris, nepřátelský robot a několik dalších známých filmových jmen, na něž figurka Bruce při dobrodružném putování po pokoji narazí. Jak se dozvíme, figurka patří chlapíkovi, pro něhož je Bruce Lee velkým vzorem. Vlastní i tričko s jeho podobou a PC hru, takže legenda bojových umění se pak skoro utká sama se sebou. V jisté scéně jsem v něm, díky žlutému dresu a za doprovodu povědomých tónů, zahlédla "Nevěstu" Umu ve své, stejně laděné motorkářské kombinéze:) Nápadité, vtipné a originální. ()

bouncer

Geniální kraťas, který je postavený na skvělém nápadu a na méně než deseti minutách dokáže ukázat víc než mnoho celovečerních snímků. ()

kaylin

Bruce Lee je ikona a já ho mám prostě rád. Jeho filmy jsou skvělé, jen je škoda, že jich je tak málo. Tohle je výborný, vtipný odkaz na mistra bojových umění, který je navíc formálně výborně proveden Vtip a nadhled tomu nechybí ani v jednu chvíli. Možná to někdo bude brát jako neúctu k mistrovi, ale já bych to naopak bral jako velkou a zábavnou poctu. ()