San Francisco se stane terčem dopadu ničivých meteoritů, které se snášejí na Zemi při průletu zatoulaného kosmického tělesa. Původně mělo být pro astronomku Michelle Youngovou pozorování roje meteorů nebeským zážitkem, který uvidí na vlastní oči jen jednou za život. Brzy se ale vše změní v noční můru, když tisíce vesmírných částic proletí zemskou atmosférou a začnou nemilosrdně bombardovat město. Destrukce je děsivá a miliony obyvatel San Franciska, včetně Michelliných dospívajících dětí, se ocitají uprostřed křížové vesmírné palby. (oficiálny text distribútora)

Autogram odpad!

Geniálna sexi vedkyňa, dôverčivý dobrozlý generál, americký prezident aspoň na telefóne a ruský prezident na druhej linke toho amerického, to stačí na biedny katastrofický film, ktorý je založený hlavne na konverzácii. Postavy sa pohybujú pred plátnom, kam sa premieta pozadie, o efektoch radšej ani nepísať. ()

lamps odpad!

Podobné katastrofické bijáky bytostně nesnáším a Bouři meteorů jsem si pouštěl pouze ze zvědavosti, jak dlouho mi bude trvat, než znechuceně vypnu televizi. Vydržel jsem úctyhodných 40 minut, během kterých se přede mnou odehrávalo něco neuvěřitelného, co se pouhým odpadem ani vyjádřit nedá. Sice jsem viděl kousek Megapirani, která v mých očích rozšířila pojem špatný film o stovky různých nadávek a přirovnání, ale tohle byl také skutečně zážitek. Já bych se asi styděl, kdybych měl stát před šíleně roztřesenou kamerou, vypouštět z úst nejhloupější dialogy v dějinách a skotačit před plátnem, na němž si někdo pohazuje s angličáky, a ještě se při tom měl tvářit drsně a vážně.. Ale někomu to zřejmě nevadí. 5% ()

MM_Ramone

Režiséra Tibora Takácsa mám zaškatuľkovaného ako babráka, čo točí samé nízkorozpočtové, otrasné filmy. V poslednom čase prevažne pre shit produkčnú filmovú spoločnosť Nu Image. No nedávno ma príjemne prekvapil snímkom "Spiders". Dobre som sa pri ňom pobavil. Preto som s nádejou siahol aj po jeho katastrofickom sci-fi titule "Búrka meteorov". No tento krát sa žiadne prekvapenie nekonalo. Bola to neskonale hlúpa, lacná sračka tak ako som u kakáča Takácsa zvyknutý. * ()

filmmovier

Šílené katastrofické béčko, které ale přece jen dokázalo trochu překvapit - jediné, co tady skutečně stojí za řeč, jsou jakž takž povedené triky - a to je vše. Příběh samozřejmě naprosto příšerný, herecké výkony mě bavily - v dobrém i špatném smyslu slova. Co mě nepotěšilo, bylo nčení mého milovaného Golden Gate, i když to bylo poměrně efektní. To byla jediná scéna, která stála za to, ale ať už to netočí, tyhle katastrofické filmy jsou katastrofou samy o sobě a stejně to je pořád o jednom a tom samém. 45%. ()

E lan odpad!

Nu, od podobného typu filmu s takovým hodnocením člověk čeká katastrofu a proto se záměrně dívá aby se bavil. Bohužel tohle béčko či možná lépe céčko je hodně nudné, takže tradiční * za trapnost se tentokrát nekoná. Trochu se dařilo této metě přiblížit generálovi s "palebným řešením", to slušně pobavilo, ale jinak je nuda nuda nuda... ()