Televizní štáb vyrazí do opuštěné psychiatrické léčebny, aby natočili svůj nejnovější díl programu. Nečekaně se však stávají svědky nadpřirozených jevů. (LIVINGDEAD)

Campbell

Bohužel ani pod režijní taktovkou známého Rookera se z toho nevytřepalo více než jen podprůměrná laciná duchařina s úděsnou Duffovou který by měly zakázat hrát. U tohohle filmu vám zaručuji že se nebudete bát a ani se nebudete lekat laciných až dost často trapných lekaček. Efekty jsou strašné a celé mi to přišlo na rychlo spíchnuté. Rookere Rookere mám tě celkem rád chlape tak proč tohle děláš? ()

ricci.s

Opäť otrepaný duchársky horor o skupinke teenagerov, ktorí sa vyberú do opustenej psychiatrickej liečebne skúmať paranormálne javy, až kým sa im tí duchovia spolu s vraždiacim doktorkom naozaj neobjavia a nezačnú zomierať jeden po druhom. Super, bolo to krátke a nebol to našťastie found footage, takže som to prežil, aj keď je to nudné, lacné a nezaujímavé. Pre mňa námetom či kvalitami na rovnakej úrovni ako tohtoročná mizéria Rift, akurát s tým rozdielom, že to bolo o niečo brutálnejšie, takže tie slabé dve dám. Tuto presne platí typická fráza: Stojí to za hovno, ale sú aj horšie. ()