MTV Europe Music Awards 2010

(relácia)
všetky plagáty

MTV Europe Music Awards je každoroční udílení cen hudební stanice MTV pro nejlepší píseň, album, zpěváka, klip, hudbu či text. Kromě evropských cen vyhlašuje MTV také nejlepší americké interprety. (Paity)

Paity

Vždycky s troškou trpkosti sleduju evropské ceny MTV a řeknu si... každého koho nám tam ukáží a kdo vystoupí patří mezi ty ktroskotance, kteří se musí vždy někde ukázat, aby byly vidět a žili dál svůj sen o showbussinesu. ()

Oňďo

S vystúpeniami som bol spokojný, hlavne s Rihannou.. tá to tam riadne prevetrala :), len škoda že odišla naprázdno :(, ale o rok im to vytmaví, hlavne Gage :) .. Istotne lepšie ako nedávno americké udeľovanie cien. ()

ThomasCrown

Vzhľadom nato, že ide o MTV ani som veľa nečakal, preto nie som sklamaný. Páčilo sa mi vystúpenie Miley, zvyšok ušiel, ale Eva si tú trápnosť mohla odpustiť a Jackass? Už by sa mohli naučiť, že je rozdiel medzi vtipom a trápnosťou. ()

• V roce 2010 bylo na MTV Europe Music Award poprvé udělováno ocenění pro globální legendu. První místo v této kategorii obsadila skupina Bon Jovi. (Paity)