Navštivte jeden z nejrušnějších britských letištních terminálů z dílny tvůrců oblíbeného seriálu Malá Velká Británie, Matta Lucase a Davida Walliamse. Váš pohled na letiště a jeho personál už nikdy nebude jako dřív!  Od posádky na palubě, až k personálu u odbavovací přepážky, od paparazzi k pasažérům, Matt Lucas a David Walliams hrají téměř padesát rozdílných postav, které se pohybují v letištním terminálu. Oba tvůrci se proslavili se seriálem Malá Velká Británie a nyní se vracejí zpět na televizní obrazovky se zbrusu novou šou, která se soustředí výhradně na lidi, kteří pracují na letišti. Setkáte se například s Omarem, majitelem Flylo (britská osmá nejoblíbenější nízkonákladová letecká společnost) a jeho Flylo dívkami, Melody a Keeley, které pracují u odbavovací přepážky. Dále na vás čeká Mickey a Buster, rezidentní letištní fotografové a Precious Little, nejlínější prodavačka kávy na světě. Mezi další postavy patří také snobští pracovníci jedné z nejprestižnější leteckých společností v zemi, Great British Air. Matt s Davidem využili veškerý potenciál letištních prostor a stvořili úžasnou řadu nejrůznějších komických postav. Asistovaly jim při tom oscarové týmy kostymérů, stylistů a vizážistů. (oficiálny text distribútora)

P. J. D.

Jakási obdoba "Malé Velké Británie", jaká je však obdobně vtipná a chytlavá. Humor je tu sice trošku jinak ražený a řekl bych že možná i mírnější, ale i tak se člověk nenudí. Dvojice Matt Lucas a David Walliams si zkrátka sedli do noty i tady a tak není o dobrou podívanou nouzi. Možná jen je humor občas až trochu moc suchý a chybí tak z "Malé Velké Británie" ono boření hranic standardů. I tak - 4/5. ()

sofiapetra

Tak jsem byla zvědavá, co ti dva pitomci zase vymysleli - je to sice podobný koncept jako Malá Velká Británie, jen trochu rozředěnější. Ale to bylo dáno tím limitujícím prostředím, co taky donekonečna parodovat na letišti. Možná kdyby sestříhali třeba jen jeden hodinový díl a použili jen ty nejlepší scénky, byla by to větší a koncentrovanější sranda. Takhle se na jeden dobrej fórek čekalo někdy neúměrně dlouho, ale díky aspoň za to. Poslední díly jsou lepší než první a spousta věcí tam do sebe nakonec zaklapne, takže se vyplatí si počkat... Proto taky přidávám jednu hvězdu k dobru. ()

B!shop

No na Little Britain tohle ani omylem nema. Sice princip stejnej, nekolik uchylackejch postav se dostava do stale stejnejch situaci, ale bohuzel se z toho spis nedari vytezit nejakou super scenu nebo genialni hlasku. Takze se spousta postav rychle omrzi, ke konci serialu uz ani asi sami tvurci nevedeli, jaky situace jim furt vymejslet a tak zacnou pribejvat dalsi a dalsi zamestnanci, ktery to ale bohuzel nijak nevytrhnou. Jasne, sem tam tu je nakej vostrej forek, u kteryho se da pobavit, nektery postavy jsou docela sympataci a do jednoho maj perfektni masky, ale bohuzel nemuzu ani o jednom dile rict, ze bych se nejak vyrazne nasmal, takze jen lepsi 3*. ()

forrest11

Skvele zahrany absurdny humor, dovedeny do dokonalosti. Tymto dvom nie je nic svate a popri kope moralistickych sraciek (ktore bezia prevazne v US televziach) vyznie tento ich pocin skutocne osviezujuco. (treti diel zatial jednoznacne najvtipnejsi) edit: Takze prva seria bohuzial za nami a po jej dopozerani som si z charakterov najviac oblubil Iana Foota :) To je proste typek jak sa patri - skvele zahrany, paradne hlasky a rasovo nekorektny humor vo svojom najlepsom svetle :D ()

PK Ivanhoe

Shlédnuto všech 6 dílů na jeden zátah a musím říct že velmi dobrá alternativa za Malou Velkou Británii. Opravdu jsem se bavil. Možná se zde nenasmějete tolik, ale i to je pořád hodně, za to charaktery postav jsou velmi osobité a poutavé. " Naučil jsem psa vyčmuchávat drogy, ale za odměnu mu musím vždycky trochu odsypat...Nebojte, je to jen trochu cracku..." ()

• První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)
  • Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)