Danny Bolan (Tony Schiena) je policajt pracujúci v prestrojení. Až do chvíle, keď ho krivo obvinia a pošlú do väzenia.
Tam sa ako bývalý policajt stáva terčom útokov trestancov a rovnako i sadistických dozorcov. Celému nápravnému zariadeniu šéfuje muž menom Vargas (Vinnie Jones), ktorý prostredníctvom úplatkov a vydierania ovládol dozorcov a šéfa väznice. Vargas organizuje tajné zápasy v klietke a chce, aby sa Danny bil v takomto súboji. (ywo666)

SoulAsAGem

Dvě hvězdy a snad jen ze dvou důvodů. První důvod je ten, že jsem viděla i horší filmy a druhý důvod za pohledného hlavního hrdinu, který bohužel nikomu nestál ani za to, aby ho napsali do obsazení... Jak zde zmínili jiní- bojové scény nulové, herci mě nijak neoslovili a již od poloviny filmu se tak trochu modlíte, aby už skončil jak s trápením diváka, tak ale i sebe samotného... ()

Hyb_rid

Když už to vzniklo pod záštitou tapout, tak bych čekal kvalitní souboje a ono se mi dostalo jakéhosi paskvilu. Naprosto šokovaný jsem byl když můj oblíbenec Forrest Griffin umřel už na začátku a nic nepředvedl, do toho trapně zpráskaný Cheick Kongo tak to už jsem myslel, že se raději budu věnovat celovečernímu rýpání v nose než abych se na toto musel díval ale nakonec jsem se rozhodl, že to překousnu a že mě třeba bude čekat milé překvapení. Nestalo se tak. Ale abych jenom neprskal tak je tu i několik potěšujících elementů jako například sexy Ling Bai se svým klasickým účesem, standardní porce prdelek a koziček a fakt, že tento film je asi už jediným místem, kde Kimbo Slice dokáže vyhrát nějaký zápas :-)) Z kinematografického hlediska se jedná o naprosto zbytečný film s průměrnou choreografií zápasů, který se snaží tvářit co nejvíc cool a obsahuje únosné množství reklamy na různé fighting gear značky. Takhle už raději příště ne pánové, děkuji ()

ywo666

Pre mňa celkom zaujímavý film. Film má podobné téma ako Undisputed (vezeňské bitky, stávky, favorit vs. hrdina, manipulácie...). V mnohom sa ale filmy odlišujú. Undisputed po trojke a dvojke je už asi horeografiou neprekonateľné. Locked down má slabšiu choreografiu. Využíva sa tu hlavne MMA a musím povedať, že niekoľko orginálnch a zaujímavých nápadov sa tu nájde. Atmosféra je celkom celkom slušná a na rozdiel od undisputed tu máme prítomnosť kvalitného herca (Vinnie Jones). Napriek tomu je to ohviezdu horšie ako Undisputed (diely s Adkinsom). Ale fanúšikov MA, ktorým sa už zunovali ultra našlapané kopy a kaskadérske kúsky a chcú niečo realistické surové pripomínajúce často skôr street fight ako martial arts odporúčam. Ale postava Kimba Slica nevyužitá. ()

Lateef

V podstatě zbytečný film, protože vše, co známe, pouze zopakoval. Navrch nepřidal zhola nic, spíš by se dalo kritizovat. Tak hlavně vězeňské bitky jsou nudné, špatně zabírané, znovu nepochopitelně prostříhané pohledy do hlediště a především to není žádná přehlídka bojových dovedností alá Undisputed, nýbrž jenom máchání pěstmi, sem tam nějaký přehoz nebo páka. Choreografii vymýšlel představitel hlavního hrdiny, Tony Schiena, a nemyslím si, že si na ní dal nějak extra záležet. Jinak jako s postavou jsem s ním problém neměl. Co dál?? Zaškatulkovaný Vinnie Jones, totálně nevyužitý Kimbo Slice, špatný závěrečný souboj a dvě erotické scény. S bídou dvě hvězdičky. ()

Acrobat odpad!

Neuveriteľne tragická rozprávka s väzenských ciel, kde o nejakom príbehu na pozadí tých najsuchších bitiek pre deti, nemôže byť reč. Veľa problémov robí koncepcia väznice, ktorá je tak nepravdepodobná, že mali to zachrániť súboje, lenže tie nepoňali nič z choreografie, duchaplnosti a osudu. Stratový film Zirilliho, ktorý na konci nahádže všetko na policajnú štetku Bai, pobehujúcu advokátku, zásahpvý tím, väzni a mišmaš bezprecedentného rozpadu filmu, pričom je otázne ,či bol vôbec pokope. (videné 07.12.2019, AMC archív) ()