Chlapec z Brooklynu se stane svědkem brutální vraždy své matky a čím je starší, tím je posedlejší nalezením vraha. Přes den je tichým premiantem ve škole, v noci samozvaným hrdinou. Jenže, co to vlastně znamená být skutečný hrdina? Sean Donovan byl jen školák, když se jeho rodina stala obětí přepadení, které ho připravilo o matku a z jeho otce učinilo trosku. O mnoho let později si na hrůznou událost sedmnáctiletý Sean stále pamatuje a nehodlá se s ní smiřovat. Pravidelně navštěvuje místní oddělení policie a prohlíží fotky zločinců v naději, že najde tvář muže, který vzal jeho matce život. Zatímco jeho otec propadá alkoholismu, tráví Sean noci obcházením těch nejtemnějších zákoutí města a plánuje pomstu. Když se Sean málem stane obětí drogového dealera, poslechne premiant své pudové instinkty a konečně ze sebe vypustí vztek, který se v něm už od dětství hromadil. Detektiv Teresa Ames z oddělení vražd se dozvídá o řádění a chce tomu učinit přítrž. Je možné, že ten tichý mladík, kterého vídá přes den, je onen samozvaný bojovník, kterého se snaží dostat v noci? (HBO Europe)

danco123

Po dlhšej dobe som si chcel pozrieť film v ktorom nehrá niekto zo známych hercov a predovšetkým mi išlo o to aby som si pozrel klasickú americkú oddychovku. Môžem s kľludným svedomím napísať že film je viac než nejaký ten priemer. Na film sa dalo pozerať už len kvôli krásnej herečke ktorá hrala jednu z hlavných úloh (Zulay Henao) . Zo začiatku sa mi hlavná postava Russoa nepozdávala a neprišiel mi vhodný na túto rolu ,ale na konci filmu som bol rád že vo filme hral. Koniec bol prekvapivý a nečakal by som že skončí tak neočakávane ,ale aspoň sa film stal o niečo zaujímavejším. Filmu dávam 70%. ()

Kosmik 1

Lepší, než jsem očekával. Silný zážitek, dobrý příběh a perfektní rozuzlení včetně promyšleného závěru. Tenhle film určitě neurazí, nuda nehrozí a po psychologické stránce bravurní. Nevím, co bych vytknul. Film nabízí i pár povedených akčních okamžiků. Já jsem nadmíru spokojen a času, kterého jsem u Hrdiny ulice proseděl, vůbec nelituji. Výběr hlavního protagonisty si myslím též vyšel na jedničku. Jeho výraz v obličeji mi přišel dost autentický na někoho, kdo plánuje pomstu. 75% ()

Fr

,,TENHLE CHLAP MI ZACHRÁNIL ŽIVOT. SESLAL HO BŮH, ABY MĚ ZACHRÁNIL. CHÁPETE, DÍKY NĚMU MÁM DRUHOU ŠANCI. NEBUDU VÁM POMÁHAT V JEHO ZATČENÍ“..... /// Jmenuje se Sean Donovan, testy ve škole dělá na 100 bodů (prostě to není žádnej trotl), z nudy si čte v chemii (z nudy jo?) a je kapku divnej. Možná za to může jeho matka, jejíž hlava mu explodovala před vočima, možná zážitky s fotrem....možná... tož to je fuk...protože, ještě jednu jednu radost Sean má... (neřeknu vole...). Škoda, že to nevzali za jednoduchou strunu. Aby i takovej nevzdělanec, jako já, od začátku zíral na konstruktivní děj s dokonalou zápletkou a nemusel se brodit v tý šlichtě okolo. Samozřejmě, že mě sere, když poldové pátraj po vrahovi zmrdů, (místo aby je (samozřejmě že ty zmrdy) zavírali) – i když maj proporce latinoameričanky. ŘÍKÁ SE TOMU SPRAVEDLIVÝ PROCES! Škoda, že neprodaj líp to shnilý z života Seana Donovana. Ten příběh má v sobě sílu (stejně jako Sean) a přes všechny ,,krkolomnosti“ se mi líbil. Ale 2x to nedám! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Defendor byl blázen, Nakopaná prdel haluzák, Pavouk byl vymyšlenej a já furt hledám opravdovýho hrdinu! 2.) Zjistím, proč bych měl občas vyměnit bouchačku. 3.) Thx za titule ,,U-bozacek“ a ,,Jaryn (borec) Lešek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

peetriss

Dramatický, téměř psychologický thriller o studentovi nesoucí v sobě posttraumatické břímě, které se mění v touhu po pomstě. Potenciál příběhu je vysoký, a i přes nemastné neslané zpracování, mě dokázal zaujmout a v závěru i jemně překvapit svou promyšleností. Herecké obsazení je i přes svou nižší zvučnost celkem dobré. ()

verbal

Jasný důkaz toho, že se dá drama o pošahaném děcku udělat i jinak než Neuvěřitelně nudně a nesmírně kýčovitě! Žádné jedenácté září, žádný hnusný patos, maminku kupodivu nezavraždí ani zlý tenorista a psychotický spratek si může v klidu hrát po večerech na Charlese Bronsona, aniž by dojil slzné kanálky vdov a sirotků. Plesnivého Sydowa navíc nahradila rozkošná latino prdelka, a tak je verbal spokojen jak s formou, tak obsahem. Tento film je zdravotně nezávadný, neobsahuje žádné Oscarové konzervanty a dá se plně využít jeho nutriční hodnota, protože se u něj nemusíte otráveně převalovat na gauči a plýtvat zbytečně energií. ()