Prevzaté divadelné predstavenie kabaretného žánru Divadla GunaGu, ktoré v skečoch a piesňach rekapituluje roky 1969-1989 v ČSSR. Táto nedávna história je videná už z istého nadhľadu v tónoch satirických aj nostalgických a v závere prináša aj určitý presah do súčasnosti. Hoci ide o tvorbu alternatívneho divadla svojou témou a žánrom môže komunikovať aj so širším obecenstvom. (oficiálny text distribútora)

slunicko2

Pásmo skečí se táhne jako politické školení mužstva. Kdyby tato parodie vznikla v roce 1990, zasloužila by si plných 5 hvězdiček. S odstupem doby však mi trochu připomíná kopání do mrtvoly...zvláště pak, když jsem záznam viděl poprvé až letos (2012). ()

fugyx

Podané s nadhľadom, to samozrejme, v osobitom duchu deväťdesiatych rokov. Hodné odvysielania v tento deň. Kompletné obsadenie: Peter Batthyany, Oľga Belešová, Beata Hileková, Daniela Chlapíková, Viliam Klimáček, Robert Maduna, Katarína Mikulíková, Anton Pisár, Roman Pomajbo ()

MBob

Videl jsem predstaveni zivea plne jsem si ho uzil, s odstupem casu a diky tomuto zaznamu vzpominam nejen na toto predstaveni ale na celou eru socialsimu samozrejme sarkasticky mineno ()