Bubu hledá chlapa

(relácia)
všetky plagáty
Súťažný
Česko, 2010

Najde Zuzana Bubílková nové partnery-satiriky? Spolu s porotci Pavlem Zunou, Milanem Markovičem a Martinem Komárkem vybírají ty, co posupují do dalšího kola. (oficiálny text distribútora)

SOLOM. odpad!

Ač nevěřící: tak chvála pánubohu za to, že ho nenašla…Bubílková už vážně klesla na samotné dno a tohle (nedá se to nazvat snad ani pořadem) je toho jasným důkazem. Jejím jediným štěstím bylo, že v tom „nejela“ sama a tu sračku se podělila i s ostatními. Popravdě se divím, že do toho šel takový Markovič… ()

Kryton odpad!

Neskutečně trapná Bubílková, která si o sobě myslí jak je megatrefněsatirická sama neutáhne už tak trapnou show a tak si udělá výběrové řízení na přihazovače uhlí do té její staré lokomotivy (ta pamatuje císaře pána). Proč však z toho udělali natáhlou vyhazovací reality show? ()

Paity odpad!

Jedna ze skutečně největších odporností televizní zábavy. Zuzana Bubílková se skutečně nezastavila před ničím, co by ji mohlo ještě udržet na televizní obrazovce. Dodnes mám nutkání si při pohledu na tento pořad shánět blicí pytlík z letadla. ()