Take Seidži, mladík beze snů a peněz, s ne příliš dobrými vztahy se svou vlastní rodinou, dal právě výpověď v práci. Stal se z něj hikikomori - člověk, který se izoluje od lidské společnosti. Jenomže jeho matka onemocní a tak mu nezbude nic jiného než vzít brigádu. Zde potká Čibu Manamiho, naprosto odlišnou osobnost. Přesto postupem času jeden druhému dokážou porozumět. (Zíza)

ainny

Pěkné, pěkné, pěkné... zase další sonda do nitra japonské společnosti. Kdo si to nepustí s tím, že to bude další romantická dorama, ten nebude zklamán. Musím se přiznat, že mi ze začátku Seidži nebyl moc sympatický, ale jak se odvíjel děj, tak jsem jihla a čím dál tím víc se těšila na další díl. I když ani tady ta romantická vlna nechybí, tak si myslím, že kouzlo seriálu ocení a pochopí spíš ten, kdo už má odrostlé děti než mladší ročníky. Tady jde hlavně o rodinné vztahy a Seidžiho otec je vážně na zabití. Do chvíle než vyjde najevo proč je takový jaký je. Pak už je to i o hledání cesty a napravení vztahů, které jsou narušené už hodně, hodně dlouho. Za velké plus seriálu považuji, že to hledání je nejednoduché a rozhodně nestačí mávnutí kouzelného proutku, aby byl cíl na dohled "během pěti minut". ()