Rodina na úteku

• Česko Tranzit (viac)
všetky plagáty

Krátku spoločnú dovolenku manželia Nate (James Caviezel) a Robyn (Elisabeth Röhm) Sidellovco a ich dvaja synovia Shane (Sterling Knight) a Kenny (Jake Cherry) potrebujú ako soľ, pretože po tom, čo sa Nate po osemnástich mesiacoch za mrežami za spreneveru vrátil domov z väzenia, si k sebe opäť musia nájsť cestu a vybudovať si vzájomnú dôveru. Nanešťastie ani len netušia, že práve ich si vyhliadli bezcharakterní gangstri, ktorí ukradnuté štyri milióny z brutálnej lúpeže ukryli práve do Nateovho auta, aby ich tak bez problémov dostali za hranice bez ohrozenia vlastnej bezpečnosti. Ich plán vyjde - a z nič netušiacej rodiny sa tak razom stane vzácna korisť, ktorá sa však svojim prenasledovateľom rozhodne nevzdá bez boja! (TV Markíza)

Hapretor

Ha, ha. Ha, ha. Když pominu všechnu logiku světa (i toho filmovýho), když pominu všechen děj, co by měl dávat smysl, když pominu herce/čky, co neumí hrát a hlavně pominu, že rodina v tomto filmu nejspíš absolvovala vojenský výcvik (jak běžné v Americe), tak ten film je úplně v pohodě. Nevidět to, nic se nestalo. ()

korok

Tak k tomuto filmu jsem se dostal úplně náhodou. Sháněl jsem polský film z druhé světové války OBŁAWA, no a dostal se mi do rukou tento akční film, který je do polštiny přeložen pod stejným názvem. Počateční zklamání, že se jedná o jiný film, vystřídalo po několika minutách nadšení. Dostal jsem strhující napínavou podívanou od začátku až do konce. Některé scény (matka s malým synem, kteří snad nedrželi nikdy zbraň v ruce, se úspěšně střelecky brání, zabarikádováni v chatce, před zločinci se samopaly) jsou naivní ale takových scén je ve filmech tohoto žánru mnohdy spousta. Já se bavil a nemůžu dát hůře než za čtyři. Kvůli zdejšímu nízkému hodnocení však přidávám ještě jednu hvězdu navrch na plný počet. ()

Foma

Velice blbý. Trailer je lákavej a samo o sobě by to nemuselo bejt špatný, ale skoro všechny postavy se chovaj tak debilně, že takovej svět by byl fakt peklo. Filmaři, zvláště americký, aby dostali z diváka emoce, tak je někdy ždímaj takhle vyhroceným ego způsobem, prostě všechno napjatý, všichni neustále nasr..., jako kdyby to mělo bejt něco normálního. Uff :-). ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - To jsem takhle jednou už chtěl kolem jedné hodiny jít spát, když v tom jsem náhodou zapnul Nova Cinema a James Caviezel, kterého budu mít už napořád zafixovaného jako Ježíše Krista, mě přinutil nejít ještě spát. Nejenom, že jsem si film mohl vychutnat bez jediného přerušení, ale taky se mi dostalo 80 minut napínavého thrilleru, kde jsem by po celou dobu přikován k pohovce a čučel. 70% ()

warrenur

Ked som Caviezel-a videl v hlavnej ulohe prvych par casti serialu Person of Interest, povedal som si ze v thrilleri bude minimalne tak dobry. Avsak ten scenar a rezia a tiez jeho hranie tu...no proste otras. Naivne, nelogicke a naviac nerealne chovanie postav. Strata casu. Divim sa, ze po tom, ako isto videl scenar a svoju rolu, zobral vobec tuto ulohu. Ma rozhodne naviac. Ostatne postavy nestoja ani len za zmienku. ()

• Poté, co vyprostí Losada (Harold Perrineau) a Evers (Ryan Donowho) Marka (James Frain) z nabouraného policejního auta, najde Evers v autě zbraň M16. Tu však policie ve voze nikdy nevozí. (dc125)
  • Ve scéně, kdy lupiči pronásledují rodinu a vzápětí naráží do jejich auta, je možné všimnout si, že po několika nárazech zůstavají vozy neporušené. (dc125)