Ctrl Emotion

(študentský film)

Závěrečná studentská práce Vojtěcha Kotka. Do hlavních rolí obsadil Jiřího Mádla, Mariku Šoposkou, Terezu Voříškovou a Světlanu Nálepkovou. Film vypráví o počítačovém technikovi Viktorovi (Mádl) a rozhlasové moderátorce Evelíně (Voříšková), kteří se jednoho večera seznámí v baru a stráví spolu noc. Následující den oba přemýšlejí o tom, co vlastně posledního večera provedli, přesto se nezávisle na sobě znovu pokusí sejít na místě, kde se poslední večer rozloučili. O chvíli se však minou a pokračují tak ve svých dosavadních životech. (BrckoGOS)

Deimos

***Celkem 70%***TV/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Kamera 5/10/// PLUS: režie, Jiří Mádl, Terezka Voříšková, Eliška Křenková, Vojta Kotek, vidět je opět pohromadě potěší, stejně tak potěší originální námět, v úvodu kamera "pohled z očí" MÍNUS: kdo Mádla nemusí, tak tady ho bude mít třikrát, u kamery mi vadilo natáčení v exteriérech, kde bylo velmi špatné osvětlení, skoro nebylo nic vidět./// Shrnutí: Na Vojtu Kotka bych řekl velice kvalitní, promyšlená a originální práce. Pro běžného diváka stravitelný, ba dokonce zajímavý příběh s perfektním obsazením. PS: Rád bych viděl všechny tři herce opět pohromadě v nějakém celovečerním filmu. ()

swamp

Budu to hodnotit jako cvičení II. ročníku, čímž kraťas CTRL emotion je. Pod vedením Jiřího Stracha se vytáhl Vojta Kotek a předvedl nám, že možná máme další českou režisérskou naději. :) Mádl a Voříšková jsou k zulíbání - samozřejmě v opačném pořadí - a myšlenka je vcelku nápaditá a vtipně zmáknutá. ()

BluT

Vtipné, chytré, skvělé! Mádl i Voříšková jsou oba prostě výborný, příběh je zábavnej, vtipy celkem originální, celý je to aktuální, vlastně ani nemám co vytknout. Jako studentská práce je to prostě excelentní. Je vidět, že se Kotek při hraní naučil i režírovat. Nebo za tu kvalitu můžou jenom hlavní protagonisti? Nevim, ale neskutečně jsem si to užil. 90% ()

Dragiii

Vojta Kotek jako režisér? A proč ne? Tohle totiž není ale vůbec špatné. Mrzí mě akorát to, proč to nebylo delší, protože jako celovečerní film by to mělo určitě šanci uspět. Námět dvou "já" sedící za počítačem a ovládající emoce je totiž výborný a Jirka Mádl je v téhle roli jako ryba ve vodě. K tomu mu zdatně sekunduje neméně dobrá Tereza Voříšková. Jako celek se to pak jeví jako sympatická komedie, se skvělým hereckým obsazením a povedenými dialogy, která rozhodně nikoho neurazí. ()

greymon

Pro mě trochu sprostý a v některých momentech trapný. Když, ale pohlédnu na celkový dojem tak musím říci, že pro mladší generaci (15-16 let) to je takřka perfektní. Moc se mi to nelíbilo, ale čekal jsem od Vojtěcha Kotka horší. Abych se přiznal, zarazilo mě hodnocení na ČSFD momentálních 78%. 4 hvězdičky dávám za snahu a taky za to, že jsem čekal něco mnohem horšího, ale taky za odvahu herců. Nemohu říci, že jsem se trochu nezasmál, ale jak jsem řekl, přišlo mi to troch trapné. ()

• Ve scéně, kdy Viktor (Jiří Mádl) vyjde ze záchodu, dostane od barmana (Vojtěch Kotek) Frisco bez brčka. V jednom z následujících záběrů se však brčko v láhvi objeví. (Rill)

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

27.02.2024

Ve středu 28. 2. vypukne 18. ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival, organizovaného každoročně pod hlavičkou MFF Karlovy Vary. Na ty nejlepší krátké filmy z Česka i… (viac)