Rodinná komedie o příhodách z domu, kam se vejdou všichni bez rozdílu věku!  Želvičky, rozepsané detektivky, taneční pro dospělé, vražda na pět způsobů, cappuccino se šlehačkou a jedno velké stěhování z Ameriky do Čech... To vše a ještě mnohem více prožívají hrdinové v laskavé (rodinné) komedii Rodinka. Soužití několika generací přináší kuriózní situace. Ztřeštěná puberťačka, pěstitel orchidejí na penzi, vášnivý kutil s katastrofálními následky, studentka univerzity třetího věku, které se stále zapalují lýtka, archeolog bez práce a další členové docela normální a přesto krásně praštěné (bláznivé) RODINKY, se rádi sejdou za každých okolností u společného stolu, ke kterému se vždy dají přidat další židle... RODINKA, ta pravá, od FAN VAVŘINCOVÉ, autorky legendárního tv seriálu Taková normální rodinka, která si vás získá sympatickými hrdiny a jejich originálním smyslem pro humor a vzájemnou toleranci. (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Jelikož se českým filmům v televizi nebráním, tak občas dojde i na nějakou tu sračku, kterou tu předem odsoudí a já nevím, co si myslet. Jenže jelikož platí pořekadlo, že není všechno zlato, co se třpytí, a obráceně je to obdobně, Rodinku jsem si prostě pustil v domnění, že to třeba tak strašný nebude. Rodinka ale špatná je. Od odpadu to zachraňují jenom herci. Normálně to na mě působilo, jak kdyby si někdo myslel, že ze situačního, poměrně levně splácaného scénáře, který někdo napsal přes noc doma při svíčkách a čerstvě vypité flašky božolé, udělá celovečerní film. Jenže film, který Dušan Klein natočil kvalitou na úrovni rutinní epizody Ordinace v Růžové zahradě. Nezlobte se na mě, ale tohle někoho v České republice může dnes ještě bavit? Pochybuju... ()

kacka274

Každou chvíli jsem čekala, kdy se začnou diváci ve studiu smát...tolik to připomíná podvečerní sitcom. Snad jen podle obsazení herců by nhodhý divák tušil, že to bude jinak. Je to škoda, slušně obsazené, bardi hrají dobře, i Lucka Vondráčková a další mladší účastníci. (Jen ta Frösslová mi přijde tak šíleně dřevnatá, už v několika filmech či seriálech a furt se to nelepší. Připomíná mi to Cimrmana: ,,Pořád jsme se divili, že Čeněk nemá v žádně roli úspěch. A konečně jsme na to přišli. Čeněk nemá talent!") Ale chybí tomu náboj, šťáva...je to celé nějaké křečovité...naopak přebývá product placement. Zbytečně nasazený Náhlovský působí trochu trapně. Možná je tam moc postav, možná to téma ani primárně nelze zpracovat jako film, protože se nelze seznámit s jednotlivými postavami, jejich chováním a jeho důvody a pak vlastně sledujeme jen sérii scének a skečů stejně jako pravděpodobně v Kameňáku, který jsm naštěstí nikdy neviděla. Ovšem s povděkem kvítuji absenci sprostých slov a agresivních scén. Příjemná oddechovka, lépe však, kdyby si nečinila filmové ambice. Slabší tři hvězdy. ()

radaza

Taková normální rodinka se mi líbila o chlup víc...a to je co říct, protože to nebyla žádná sláva. Tady je děj jakási skládanka scének. Vše postrádá šarm původního seriálu, je to něco mezi trapnou českou reklamou s těmi milými tvářemi, co známe z televize, a Bakaláři. S filmem to nemá moc společného. ()

Huguette

Na původní Takovou normální rodinku nedám dopustit. Byla nádherně napsaná, vtipná, milá, hravá...ale to,co jsem viděla dnes večer - to nebyl vtip vyplývající ze situace, ale to byly násilně slepované, rádoby vtipné, ale bohužel kvůli tomuto způsobu podání trapně vyznívající, hlášky a situace. A chemií posedlá slečna mi připadala herecky těžce nedostatečná. A bohužel až nevkusně působí vykrádání, či spíš připomínání nesmrtelných hlášek z původního seriálu. Stejně hloupě a lacině se tomu tak dělo i v pokrčování klasiky Sněženky a machři. Prostě smutné, jak se dá nádhera, jako byla Taková normální rodinka - řekla bych - až ztrapnit. Toto pokračování mi přijde opravdu neuctivé k původní předloze. ()

• V televizní verzi bude mít Rodinka šest dílů: Slavíme, Milionová tchýně, Teče nám do bot, Miláček Daisy, Capuccino se šlehačkou, Štědrovečerní převapení. (POMO)