Bakuman.

Japonsko, (2010–2013), 30 h (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Takeši Obata (komiks), Cugumi Óba (komiks)

Hudba:

Audio Highs

Ajako Kawasumi, Džun'iči Suwabe, Nobuhiko Okamoto, Aja Suzaki, Takehito Kojasu, Kendži Hamada, Emiri Kató, Acuši Abe, Satoši Hino, Ajumi Fudžimura, Saori Gotó (viac)

Když se Moritaka vrátí do školy pro svůj zapomenutý sešit, čeká tam na něj Akito, nejlepší student, který má sen stát se spisovatelem manga. Akito mu prozradí, že věří, že dívce, kterou Moritaka kreslí, se také líbí a snaží se ho přesvědčit, aby k jeho příběhům kreslil manga. Akito mu vrátí sešit se slovy, aby si to rozmyslel. Později tentýž den se oba setkají u Azuki Miho (dívka, která se Moritakimu líbí) a zjistí, že její sen je zahrát si v anime. Všichni tři se dohodnou, že až se z jejich manga stane anime, tak Azuki Miho bude namlouvat hlavní hrdinku a z Moritakaho vypadne, že by chtěl, aby si ho Azuki vzala. (tbol)

Recenzie používateľa Pirkaf k tomuto seriálu (3)

Bakuman. (2010)

Manga mě příliš nebavila, je strašně ukecaná, spousta textu a skutek utek. Ovšem v anime se tohleto ztratí, naopak je to spíš výhoda adaptovat takovou mangu, protože je to pořád o něčem a nemusí se přidávat nudná vata. A moje tušení se vyplnilo, Bakuman se mi líbí daleko více jako anime, je to ovšem takové anime spíš pro fandy mangy, což jsem třeba já, ti si na tom musí naprosto smlsnout. Někoho, kdo má radši anime, to třea nemusí tolik bavit. Každopdáně skvělá záležitost a nad očekávání napínavá.. ^_^ ()

Season 2 (2011) (S02)

Úžasné, skvělé, nejlepší anime které jsem viděl za douhou dobu. Už první série byla na pět hvězdieček, druhá série je ale ještě mnohem lepší, téměř jsem se od ní nemohl odtrhnout a zkouknul jsem jí za pár dní. A třetí série už je ohlášená... ()

Season 3 (2012) (S03)

Prostě Bakuman. Pořád stejně dobej, možná ještě napínavější a vtipnější než první dvě série.. ()