Yeonae kyeolhon

• Južná Kórea 연애결혼 (viac)
všetky plagáty

Lee Kang Hyun je manažerkou přes vztahy – pracuje ve firmě, která dává svobodné dohromady. Naopak Park Hyun Soo je rozvodovým právníkem, který ze zadaných dělá opět svobodné. Tihle dva se potkají a není to zrovna růžový začátek. Lee Kang Hyun rozvedeného právníka nesnáší kvůli jistému nedorozumění. Kdyby se nedorozumění vysvětlilo, mohou tito dva lidé s naprosto odlišnými profesemi k sobě najít cestu? (Zíza)

Zíza

Je to docela změna od všech těch dorama, která jsem v poslední době viděla, protože se odehrávala ve školním prostředí a vůbec byla taková víc „dětská“, pokud mohu použít toto slovo. Tady máme pár, dva pracující procházející trablemi s láskou, které nakonec překonají hlavně díky vzájemné podpoře. Nebylo by to korejské dorama, kdyby se to nekomplikovalo nedorozuměními (ale ty se pár snaží co nejvíce redukovat a vcelku se daří) a špatnou souhrou náhod. Ale dokáže být také romantické, veselé, s dobrou náladou a slzičkami. Dohromady to prostě dává docela průměrné dílko, které nevadí zhlédnout, i když toho moc nového nepřinese. Člověk si z toho může odnést dobrý pocit a to se přeci počítá :-) Navíc konec je tak krásně romantický, nic přeslazeného, ale naprosto romantického, takže mě to svou prostou dojalo. Slabší 4*. Říkám: „Podívejte se a zjistěte, jestli vám to sedne.“ ()