Alice in Chains: Music Bank - The Videos

(video kompilácia)
všetky plagáty

Tracklist:

01. King 5 Documentary
02. We Die Young (Art Institute of Seattle Version)
03. We Die Young
04. Man in the Box
05. Sea of Sorrow
06. Would?
07. Them Bones
08. Angry Chair
09. Rooster (Uncut Version)
10. What the Hell Have I
11. Down in a Hole
12. No Excuses
13. I Stay Away
14. Grind
15. Heaven Beside You
16. Again
17. Over Now (MTV Unplugged)
18. Get Born Again (J.Connor)

Marze

Něco z toho zahráli letos v červnu na třídenním festivalu Rock im park v Norimberku. Stanové městečko. Doporučuji, je to blízko. ()

J.Connor

Zcela neobjektivně...nicméně ve finále a při vší úctě ke všem dalším "seattleským" bardům, které jsem v mastné flanelce samozřejmě taky poslouchal, AIC u mě jako možná jediní obstojí i po letech. Ten smutek by se dal krájet a přesto je to rokec s pěkně naditejma koulema. Videoklipy samotné nejsou nic třeskutého, v podstatě klasika vzhledem k době vzniku a hudebnímu stylu. Je zajímavé sledovat je chronologicky, jak se tváře hochů více propadají, tím je muzika naléhavější. We pay our debt sometimes...u mě máte hoši už dávno přeplatek. ()

bartias

Videa Alice in Chains z přelomu 80. a 90. let rychle stárnou a většina stojí na záběrech hrající kapely.Ale pořád je na nich vidět, že si jedna z ikon grungeové scény na vizuální podobě svých klipů dávala hodně záležet. Temná atmosféra se často mísí s pestrobarevnými výjevy a nechybí ani animovaná I Stay Away s členy skupiny v podobě bizarních loutek. ()

Blazkowicz

Trošku víc vzácných klipů ze zákulisí by bodlo, protože videoklipy jsou jen více či méně povedeně zremixované. Jinak je samozřejmě AIC nejlepší kapela s nejlepší hudbou na zeměkouli. Beze srandy. A nejlepší album? Dirt? Ani omylem. Tripod! 5-* ()

Paserak

Je jasné, že "hvězdičkování" tohoto klipo-dokumentu se zúčastní znalci a fanoušci AIC. Hodnocení 99% je jen jasným výsledkem a důkazem. Vždycky jsem dával přednost Pearl Jam, ale tahle kapela zraje jako víno. Jak rád se dnes vrátím k albu Dirt raději než k VS či Vitalogy Pearl Jam(záměrně nemluvím o albu Ten). Tenhle dokument zachycuje partu kluků plnících si sen aby se jím nakonec nechali zničit. Skvělá hudba... Připojím jen malý příběh z Lucerny. AIC navštívili Prahu s novým zpěvákem a ejhle....na koncertě spousta mladíků. Bouřlivé reakce "starých" při prvních tonech klasických pecek. A tihle mladíci? Staré písničky přetrpěli aby jásali nad novými skladbami alba Black gives way... Odcházel jsem domů a poznání bohatší. AIC forever! ()