Hawaii 5.0

• Česko Havaj 5-0 (viac)
USA, (2010–2020), 169 h 11 min (Minutáž: 41–44 min)

Réžia:

Bryan Spicer, Peter Weller, Jerry Levine, Maja Vrvilo, Larry Teng (viac)

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Masi Oka, Taylor Wily, Jorge Garcia, Ian Anthony Dale, Meaghan Rath, Beulah Koale (viac)

Havaj 5-0 je novým seriálem, navazujícím na legendární seriál o malé elitní jednotce se speciálním pověřením, jejímž úkolem je vymýtit zločin z Havajských ostrovů.
Detektiv Steve McGarrett, oceněný námořní důstojník se vrací na ostrov Oahu, aby vyšetřil vraždu svého otce. Guvernérka mu nabídne, aby sestavil vlastní tým. S vlastními pravidly, absencí byrokracie a její plnou podporou má odstranit veškeré stopy zločinu. Ke Stevovi se přidává detektiv Danny “Danno” Williams, policista, který se nedávno přestěhoval z New Jersey. Ačkoliv preferuje mrakodrapy před písčitými břehy, jeho prioritou je bezpečná Havaj pro jeho osmiletou dceru, která zde žije se svou matkou. Přidává se Chin Ho Kelly, bývalý policejní detektiv a přítel Stevova otce, který byl nespravedlivě obžalován z korupce a přemístěn na pozici bezpečnostní hlídky. Posledním členem je Chinova sestřenice Kono Kalakauaová - krásná a bezprostřední dívka, čerstvá absolventka policejní akademie, která se sebevědomě chce zařadit mezi policejní elitu. Steve rovněž urovnává pošramocený vztah se svou sestrou Mary Ann a postupnými krůčky se dostává ke svému cíli - pomstě smrti svého otce. (Universal Channel)

J*A*M*A*L

Banda sympatických lidí - vyšetřovatelů protentokrát z Havaje.Nový krimi seriál s pořádnou dávkou skvělého adrenalinu.Remake z klasiky z šedesátých let, který jsem já neviděl, za to tento seriál byl senzační.Je mi úplně jedno jak je tento seriál hodnocen jinými uživateli mě se tento film líbil a skvěle jsem se bavil.89% ()

ProjectAlice

Novodobá kriminálka ponúka nezvyklé vyšetrovacie metódy, kvalitné herecké obsadenie, svižné tempo, kvalitnú hudbu a predovšetkým nádherné prostredie. Najradšej mám sarkastický humor v podaní Scotta Caana. Kriminálky naozaj môžem a tento seriál je jeden z tých lepších krimi seriálov. Asi od polovice prvej série to začne byť naozaj dobré. 1.séria: 95% Najobľúbenejšie postavy: Danny Williams ()

sonnak

Tak jsem s hodnocením trochu čekal a teď přišel čas... a moc lichotek nebude :). Za celých 10 dílů se jediný náznak vývoje čehokoli objevil v případě Dannové manželky, o úplné rezignaci na řešení story-arcu s otcem Garetta někde po 2 dílu ani nemluvě... no a to je v dnešní době nesmírně propracovaných seriálů s hladkou návazností a kvalitní mytologií šíleně málo... a z toho přehnaného amerikanismu a "havajskému patriotismu", který silně zavání rasismem, by se chtělo jednomu blít. Jediný výkyv nastává v neortodoxních metodách Five - O, ale je to násilí pro násilí a člověk tomu prostě moc nevěří. 2,5* těžké nuda... a to se dalo s tak perfektně padnoucími herci natočit něco vyjímečného. ()

Deimos

TV/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Akce 8/10/// +velice sympatické obsazení, každého z hlavní čtveřice si zamilujete, nebo alespoň oblíbíte, téměř v každé části hostuje nějaká známá tvář, mě osobně třebas těší vidět po letech Larisu Oleynik, seriál má silné hlavní záporáky a v pozadí zajímavý příběh hlavní postavy, v každé části si vychutnávám krásné prostředí Havaje, zaujme hudba, především pak ta tématická, často tu vidíte výbornou akční stránku a nechybí humor -možná mi trochu vadí, že se tu najde pár slabších částí a téměř vždy mi přijde, že případ vyřešili snadno a rychle/// Po první sérii spíš větší spokojenost než malá. Sice to není úplně top seriál na pět hvězdiček, přesto je to hodně výborný a v moha směrech povedený kousek. Především pak závěrečná epizoda první řady je bombastická. Do začátku druhé řady to asi nevydržím./// Celkem 80%/// ()

hefoo

Zatiaľ si ma žiadny seriál nezískal ako tento a prečo je to tak? Seriál namňa pôsobí veľmi dobre, je to spôsobené tým, že sa osohráva v nadhernom prostredí Havaja, jeho prírody a už len to samotné vo Vás vzbudzuje pocit pohody. A teraz k samotnému seriálu. Seriál má solidné tempo, žiadne zbytočné naťahovacie scény, priama akcia, diely na seba z väčšej časti nadväzujú, dobré herecké obsadenie, mna osobne teší halvne Grace Park, Daniel Dae Kim, Scott Caan a samozrejme Alex O'Loughlin. a potešilo aj rola Williama Sadlera a Branscomda "Bobbyho Six-Killera" Richmonda. Nemám mu čo vytknúť. 100% ()

Galéria (2 117)

• Dílo získalo v roce 2011 People’s Choice Award pro nejlepší nový dramatický seriál. (J*A*M*A*L)

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore