Slasher

Dívčí vězeňský drama co je celkem jasná předzvěst pokleslý women-in-prison exploatační vlny o nějakých 20 let poté (x). Tady ještě žádný explicitní násilí, úchylárny ani nahota, nechybí ale rajcovní blondýny a klasická zápletka sympatických chycených žen versus zlých píč dozorkyň, přičemž celou dobu se tolik neděje, pak přijde vypjatý a akční finále. ()

vitekpe

Film neskutecne naslapanej tophvezdama, ktery vsechny hrajou skvele. Ida, Chloe, Audrey, Jan, Phyllis, ale treba i Gertrude Michael, kterou jsem neznal, nebo Vivian Marshall, ktera perfektne imituje ruzne zname osobnosti apod. Prestoze jsem videl asi i lepsi pecky z vezenskeho prostredi, ma tenhle film svoje kouzlo, nenudi ani vterinu, a ty holky fakt hrajou jak o zivot... P.S. nicmene film je to hodne smutnej. ()

liquido26

Skvělé noirové drama ze státní věznice, kde ženskou a mužskou část dělí od sebe jen jediná zeď. Ida Lupino v roli sadistické správcové ženské části, Howard Duff jako správňácký doktor, který se jí snaží zabránit, aby šikanovala uvězněné ženy. Rozjíždí se tu dvě dějové linky. Jedna je o ženě, která byla odsouzena za to, že při autonehodě zabila dítě. Během první noci ve vězení dostane hysterický záchvat a metody vedoucí vězení její stav ještě zhoršují. Druhá je o muži, který je uvězněný v mužské části a snaží se proklouznout do ženské věznice, aby mohl navštívit manželku, která je tu uvězněná. ... Neuvěřitelně působivé a silné drama, které nedá ani na chvilku vydechnout. ()

Martin741

Noir filmy su moja laska uz dlhodobo, kvalitne noiry su detektivky. Tento noir je z vaznice, kde len jeden muz deli zensku a chlapsku cast. Ida Lupino a howard Duff si to uzivaju  : 80 % ()