Architektura interiérů

• Česko Velkolepý design (viac)

V doprovodu velmistra britského designu, Kevina McClouda, se můžeme seznámit s nejodvážnějšími a nejoriginálnějšími architektonickými projekty britské ostrovní říše – a samozřejmě i s příběhy těch, kterým se vylíhly v hlavě. Uvidíme, jak se zrodil daný nápad, jak probíhal proces realizace stavby a jak byl doveden do zdárného konce. Kevin svými profesními znalostmi a radami napomáhá zrodu mnoha extravagantních budov, které nemají obdoby – abychom na konci epizody s očima vyvalenýma úžasem mohli obdivovat výtvory mozků kreativních nadšenců, kteří rádi poznávají a používají mimo jiné i ty nejmodernější technologie; ať už je to hacienda v severním Londýně, připomínající miniaturní Hollywood, nebo kino evokující atmosféru 20. let, které se podařilo vzkřísit v jižní části Yorkshiru. (oficiálny text distribútora)

Hannibal92

Asi nejdepresivnejsi porad vubec. Sledovat ambice mlade rodiny, ktera chce krasny dum pro sebe a sve deti, postupne se menici v nocni muru, totalni financni vycerpani, dum po 15 letech nedokonceny, deti uz odstehovane, manzele rozvedeni.... Kazdy kdo si mysli, ze uridit stavbu domu je pohoda, by si mel cely serial nakoukat. Miluju to :-). ()

Judy24

Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů vůbec. Kevin McCloud je génius - výborná kombinace člověka, který umí stát před kamerou a zároveň rozumí architektuře. Vůbec se nebojí říct majitelům, že jsou některé jejich nápady nesmyslné, že to nemůžou stihnout, že se nemůžou vejít do rozpočtu. Dokonalé názorné ukázky s jednoduchými modely. A ještě je vtipný. Vhled do skutečný staveb normálních lidí s normálními problémy je hrozně zajímavý a rozmanitost projektů neuvěřitelná. Jsem ráda, že se to vysílá už dvacet let, mám díky tomu spoustu dílů, které jsem ještě neviděla. ()