Chlapi z kalendára

(TV film)
  • Česko Kluci z kalendáře (viac)
všetky plagáty
TV spot

Pre Newyorčanku a PR-manažérku E.J. Baxterovú nie sú tieto Vianoce práve také, ako si ich predstavovala. Počas pracovného večierka príde o prácu na Manhattane aj o svojho snúbenca. Šťastie sa jej vyhýba veľkým oblúkom, a tak sa E.J. ocitne na druhom konci sveta, v malom mestečku Kalispell v štáte Montana. Jej novou pracovnou náplňou je zohnať finančné zdroje pre miestnu stanicu záchranárov. E.J. sa preto rozhodne presvedčiť miestnych pracovníkov, aby zapózovali nahí do kalendára. Časom E.J. zistí, čo je pre ňu v živote dôležité a ako bonus získa srdce jedného z miestnych krásavcov. (TV JOJ)

TV spot

freddy

Když přistihnete na záchodcích během firemního vánočního večírku svého partnera se svou šéfovou, je vysoce pravděpodobné, že to nepřejdete jen mávnutím rukou. A jelikož se tohle na začátku filmu stane hlavní hrdince, nemůže být divu, že je nucena hledat si novou práci, kterou naneštěstí nachází v malém městečku daleko od New Yorku, na který dosud byla zvyklá. Nicméně malá městečka mají ten dar, že dokážou člověku docela přirůst k srdci... Tenhle film, to je vlastně takový příjemný a milý příběh, jehož děj začíná a končí o Vánocích a mezitím se toho v životě hlavní hrdinky stihne odehrát opravdu mnoho. Je zde několik věcí, které mám ve filmech rád, především tedy scény z vánočního období, pro které mám slabost, dále je zde nádherné maloměstské skoro až venkovské prostředí a především postavy, které jsou perfektně napsané i zahrané, a které mi byly velice sympatické. Dohromady tedy tento film není nikterak špatný a jakýsi průměr si udržuje, a i když jsem dle názvu čekal vánoční film, kterého jsem se nedočkal, tak jsem nakonec vcelku spokojen a filmu uděluji tři hvězdičky. ()

Felisr

To se vezme super film Holky z kalendáře, seriál Muži na stromech a ještě film Holka z města; toto vše se řádně vykrade, k tomu se přimíchá jedna velmi nesympatická hlavní hrdinka s líčením typu "stará mladá" - a toto veledílo je na světě! Měla jsem chuť na romantickou komedii, tedy jsem se rozhodla ignorovat nízké hodnocení a film zkouknout, ale chyba lávky...ani fešáci z kalendáře toto nezachraňují. ()

lareinna

Kristin Chenoweth v hlavnej úlohe tohto treťotriedneho TV filmiku, môže byť akokoľvek dobrá a zlatá alebo čo ja viem, čo ešte, ale ten jej hlas ?! Človeku sa ťažko verí, že ona v skutočnosti spieva! Kristin rozpráva tak, ako keď stúpite na „mončiči“ alebo inú pískaciu hračku! Už len kvôli tomu stojí tento film za zhliadnutie :) samozrejme bez dabingu..je to hrozná zábava! Musím ale dodať, aby neostala len kritika, že potom som si ju vypočula na youtube – a spieva celkom pekne :) Tento - vianočný - filmik som si pozrela čiastočne aj zo zvedavosti, chcela som totiž vidieť herečku Annu Chlumsky, pretože naposledy som ju videla ako 11 ročnú v skvelom filme „Moja prvá láska“ s Culkinom z roku 1991. ()

reccal

Naprosto klasická linie nové prostředí-nová láska-hádka-happyend je tentokrát okořeněná nádherným panoramatem hor a nábojem skupiny záchranářů. Ačkoli u představitelky hlavní role obdivuji její životopis, bohužel vypadá jako uprchlík z muzea voskových figurín a působí nesympaticky. Nápad s kalendářem je ale fajn, romantická i komediální linka vcelku funguje a díky krásným horám a přírodě zaokrouhluji na 45% a tři plné hvězdičky. ()

berusche odpad!

Znáte tu hlášku z Vratných lahví, jak se Svěrák ptá své ženy, jak může v televizi koukat na takové bláboly? Ona se na něj podívá a říká: žehlils někdy? Já mohu s klidným srdcem říct, že tohle je tak hrozný, že ani žehlit se u toho nedá. Neodpustím si ale, že hlavní hrdinka je stará asi jako moje matka, což v romanťáku tohoto typu působí více než komicky (mami promiň, ty máš taky právo na lásku, samozřejmě). ()