Herman ma slabosť pre striptíz kluby. Doni zase pchá ruky stále tam kam nemá, a Tifani chce zaviazať so svojim rozvratným životom a žít lepšie.Títo všetci sa stavajú novými priateľmi Andyho potom, čo Andy stretáva Vanesu, a aby sa s nou zoznámil sa pridáva k nim všetkým na psychologicke kurzy. Všetko záčina perfektne ale potom, čo tajomstva z minulosti Andyho vyjdu najavo, naberá príbeh iný obrat. (Slunkoo)

tnp101

Tenhle film má jednu ohromnou přednost a tou je moc hezká Odette Annable. Jinak jde svým způsobem o zcela klasickou romantickou komedii s několika světlejšími okamžiky, která je ale k prasknutí přeplněná těmi největšími klišé - na konci jsem opravdu myslel, že si ze mě už tvůrci dělají srandu. Aby bylo jasno, není to totální srágora a své publikum si určitě najde, ale já se mezi něj neřadím. S přimhouřenýma očima 40%. ()

Eldrick

Andy je nesmělý přizdisráč, kterýho už nebaví klátit cuchty na jednu noc, kdežto jeho parťák, kolega z práce a spolubydlící v jednom - vyžranej brácha Keanu Reevese, Herman by vojel všechno, co se prsí a kundí. Andy jednoho večera potká v baru békat Vanesu, okouzlen její zdánlivou čistotou ji sleduje až na hodinu psychoušů závislých na sexu, kde nechybí ani Tom Arnold, jehož úchylka spočívá v závislosti na šlapkách. No, příběh jak od Freuda, až jsem se v té spletitosti charakterů a mentálního postižení po pár minutách přestal orientovat, otočil se na druhý bok a usnul, jak mě to uhranulo nespoutaným humorem a nápaditostí provařených gulášů. ()

Grizzly

Překvapivě dobrá komedie. Je to fakt dobře napsaný i natočený a herci výborní. Když si vezmu, jaký debility jdou u nás do kin, tak tohle evidentně zapadne jen pro nedostatek známých jmen. Hlavní hrdina je sympaťák (i když trochu dement) a Odette Yutsman kočka (i když trochu kráva). Navíc ti psychouši z kruhu závisláků jsou fakt vtipný a dělaj nehorázný hovadiny. Docela to sedlo. 70% ()

vieriX

Je tu spoustu sexuálních uchylů co se schází na sezení něco jak známe pro alkoholiky. Sejde se tu zajímavá partička lidi co jsou buď na sexu úplně závislý a nebo mají nějakou tu úchylku. Myslel jsem že tu bude spousta nechutností, ale tak to nebylo neříkám, že tu nejsou ale spíš než vyměšování je tu mluvené slovo. Bylo tu řečeno spoustu hlášek a některé byly tak brutální, že jsem se řezal jak cyp. Jo a vůbec se nedivím, že kvůli Odette by se nejeden chlap na sezení přihlásil včetně mě. U mě dobrý 3*. ()

chrustie

První polovina si našlápla na solidní sexuálně/fekální notu, kterou druhá naprosto ukňouraná a utahaná romanticky přesládlá polovina, totálně ubila. Jaká to škoda. Dlouho se mi nestálo, abych všechno špatné hlavní postavě opravdu od srdce přál a říkal si, jaký je to debil. Andy je je dement a celý ten připrclý spolek honilů a šukalů je trapný, až to bolí. ()