Rosa sa po presťahovaní do Španielska snaží o nový život. Po čase sa na ňu usmeje šťastie: postúpi do finále výberového konkurzu. Návševa obyčajnej práčovne kúsok od jej bydliska jej však urobí škrt cez rozpočet. Aj najhoršia nočná mora je iba slabým odvarom toho, čo ju tu čaká. (petrik11)

castor

Závěrečný twist pochopitelně zamrzí, protože jinak se tahle látka zhruba hodinku úspěšně dere ke slušným třem hvězdám. Poslední patnáctiminutovka délkou hodně dietního kousku nakonec tu třetí hvězdu nesebere, přesto netuším, jakou lajnu si tvůrci předtím dali. Jakoby jim došli nápady a připravili první pytlovinu, která je napadla. Přitom se toho nabízelo tolik..!! Klidně i roztrojený obraz je fajn, hlavní hrdinka je dokonce moc fajn. Když si budete chtít nouzově vyprat, raději běžte druhý den do práce špinaví, protože setkání s jedním milým chlapíkem poté, co město zahalí tma a nikde ani noha, zrovna nebude ideální strávení zbytku dne. ()

ricci.s

Veľmi príjemné prekvapenie! Aj keď obsadiť do hlavnej úlohy takúto ruju, to bol teda fakt chytrý ťah, ako sa mám potom koncentrovať na film, keď si musím celú dobu predstavovať, čo by som s ňou najradšej robil :-) Ináč je obdivuhodné, že sa môže typická hra na mačku a myš medzi jedným maniakom a peknou cicuškou zvrtnúť do takých obrátok, tá záverečná tretina bola bombová. A to som už mal na mysli komentár typu "kvalitný, napínavý horor bez krvi, ktorý má oveľa bližšie k thrilleru" - ale našťastie som sa mýlil. Kvalitne nakrútené, sympatické postavy, napätie, gore, takže tam bolo vlastne všetko. Jednu hviezdu však musím strhnúť za občasné zbytočné experimentovanie s kamerou, pretože rozdvojený či roztrojený obraz mi lezie na nervy a flashbacky či halucinácie hlavnej hrdinky miestami pôsobili dosť otravne (navyše pri scénke s mobilným telefónom v prvej polovici filmu som si búchal hlavu o stenu). Ináč fakt dobré!!! ()

PetrPan

Hezká holka udělá lecco i leckoho, nicméně dobrý film rozhodně ne. Ana De Armas je nepochybně nádherný kus ženské, a s tím, co měla ve scénáři, se i sympaticky poprala, o tom žádná. Ale co z toho, když Slepou uličku, která mohla díky prostému ale dobrému nápadu zafungovat jako skvělé komorní psycho, natočilo i napsalo boží hovádko. Nadbytečná technická cingrlata v podobě obrazů v obraze, myšlenkové bublinky a vizualizované představy, zbytečné flashbacky a hlavně velepřekvapivé rozuzlení, které zapůsobí jako disharmonické zapištění varhan v meditativní skladbě. Začátek, až na ty kamerový pičovinky, byl přitom slibnej, škoda. Za dvě voči. Viděno během Challenge tour 2015: 30 dnů se světovou kinematografií ()

rollman1

Wau, tak z toho vylezlo docela překvápko. Film o nádherné holčině, která je terorizována maniakem v prádelně. No, půlka filmu si drží zajímavou atmosféru, hudbu i dobré, depresivní scény. Do půlky filmu jsem to viděl jako průměr, ale co nastalo pak, to bylo peklo. Naprostej otoč o 360 stupňů udělal z poslední 20-minutovky zajímavý kousek, kterej mě osobně překvapil a tak mi nezbývá než tu hvězdu přidat. Doporučuji. ()

Yoshitsune

He he tohle je takový malý, horůrek ze země která vede v počtu vražd na osobu. Filmu nelze upřít docela slušnou atmosféru, super masky/efekty a navíc ke konci je to ultra drsné. Ale byť hrdinka je sympatická, tak je trošičku hloupoučká a přetahovaná o prádelnu, mi ze začátku, taky moc nesedla. Ale pak se to slušně rozjelo a vlastně až do konce, to vydrželo. Navíc má to lehký fetiš, což je bod k dobru a plus ty úvodní praštěné titulky, byli super :D . ()