Cez Himaláje na bicykloch

• Česko Na kolech přes Himaláje

Krátký videodeník je součástí 89-minutového distribučního pásma "Carstensz", v rámci kterého doplňuje hlavní snímky Bhután - Hľadanie šťastia a Carstensz - Siedma hora.  Byl to velkolepý přechod indických Himalájí na kole přes údolí Kinnaur, Spiti, Lahaul, a posváné jezero Tso Moriri do Lehu. Prošli jsme 700 kilometrů přes rozbité horské sedla, ale i dobře udržované vojenské cesty v těsné blízkosti Číňany strážené hranice Tibetu. Vybavit si však zvláštní povolení na tato území opravdu stojí za to. (oficiálny text distribútora)

ScarPoul

Z tohto by som uvítal dlhšie spracovanie. Jedna z mála ciest v Barabášovom univerze, ktorú by som bol schopný dať aj ja. Prechádza mojimi najobľúbenejšími krajinami. Funguje ako prvotriedne vnadidlo kúpiť si letenku do Ázie a vybrať sa do najbližšieho kláštora. ()

rekkky

Putování cyklo turistů zachycené na kameře bez doprovodného komentáře a informačními popisky s místy, kudy hlavní protagonisté projeli je svým pojetím vlažné a záběry nejsou tak záživné, jak se může na první pohled zdát. Je jasné, že dostat se na takové místo a natočit tolik materiálu není jednoduché, ale něco tomu formátu pro vyšší hodnocení chybí. Každopádně obdivuhodná dobrodružná výprava. ()