Hodina duchů

• USA R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series
Rodinný / Fantasy / Horor
USA, (2010–2014), 27 h 52 min (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Neal Shusterman (poviedka)

Kamera:

Michael Balfry

Madeline Carroll, Thomas Robinson, Samuel Patrick Chu, Karin Konoval, Benjamin Ratner, Catherine Lough Haggquist, Jean-Luc Bilodeau, Neill Fearnley (viac)

„Hodina duchů" je seriál sestavený z příběhů určených dětem a mladistvým, jejichž inspirací jsou povídky mistra hororu R. L. Stinea. Každý třicetiminutový díl je příběhem plným hrůzy a napětí, v němž je vždy přítomen prvek nadpřirozena. Příběhy se obejdou bez krve i otevřeného násilí; mrazení, napětí a hrůzu vyvolává spíše dramatické vyprávění a imaginativní filmové techniky. (Filmbox)

Kacitr

Viděla jsem prozatím jen pár dílů a celkem to šlo. Děsil mě fakt, že se dají na zakázku vyrobit panenky v životní velikosti a na chlup podobné svým majitelkám. Ty se pak budou snažit zruinovovat vám rodinu a sami se postavit na místo hodné dcerky ( Baille Madison ). Chvilkama to vypadalo příliš vyumělkovaně, ale mělo to švih. Viz. první díl. Doporučuji také "Wrong Nubmer" s Debby Ryan, to jsem se i já lekla a to už je co říct. ()

cheonsacz

Kdysi jsem četla (mám dojem, že vloni), že měla vzniknout série na motivy série knih Fear Street od spisovatele R.L. Stine, u nás vycházelo knižně pod názvem Stopy Hrůzy (bylo zde však obsaženo více sérii než jen Stineovo Fear Street). Bohužel k tomu, ale nikdy nedošlo a zatím se snad plánuje jen film. Naštěstí jsem pak, ale objevila tenhle klenot. Pokud jste milovali seriály jako Bojíte se tmy (či novější variantu tohoto seriálu) nebo Pro strach uděláno, které kdysi běželi na dnes již neexistujícím Supermaxu tak si oblíbíte i tohle :). ()