Nouzové přistání

• USA Hot in Cleveland
USA, (2010–2015), 44 h 23 min (Minutáž: 19–23 min)

Tvorcovia:

Suzanne Martin

Valerie Bertinelli, Jane Leeves, Wendie Malick, Betty White, Georgia Engel, Dave Foley, Jay Harrington, Carl Reiner, Alan Dale, John Mahoney, Craig Ferguson (viac)

Trojice kamarádek se během letu do Paříže kvůli turbulencím omylem ocitá v Clevelandu. Do větší díry se snad ani dostat nemohly. Posléze si ale uvědomují, že místním mužům nejsou ani přes svůj ne úplně nízký věk lhostejné. Melanie navrhuje, aby se do Clevelandu přestěhovaly napořád... (oficiálny text distribútora)

NinadeL

32/128 Hot in Cleveland je sitcom natáčený před živým publikem, takže to v něm čas od času pěkně zachrochtá, pokud je kadence dialogu skutečně jadrná. Ale aby člověk ocenil a nasál atmosféru, chce to s ním začít hezky od píky. Protože čtveřice takových ženštin se opravdu nevidí každý den. Všechny jsou mimořádně nadržené, užívající si života, sebestředné, milující a zábavné zároveň. K show mě nalákala hostující Jennifer Love Hewitt a později přikovala další hvězda Kirstie Alley, která si tu dělala reklamu na svůj nový sitcom Kirstie. TV Land je domovem toho nejburácivějšího humoru. ()

Tom Riddle

Hot In Cleveland jsou takové novodobé Golden Girls, a nejen proto, že jednu z hlavních rolí hraje úžasná a vitální Betty White, ale každá z originálních dam je zastoupená. Jane Leeves/Joy je ta suchá a sarkastická (Bea Arthur/Dorothy), Wendie Malick/Victorie je ta marnivá (Rue McClanahan/Blanche, v dílu s Melanií Griffith dokonce Blanche imitovala), Valerie Bertinelli/Melanie je ta naivní (Betty White/Rose) a Betty White/Elka je ta co na srdci, to na jazyku (Estelle Getty/Sophia). Na tu původní bandu sice ztrácejí v pohodovosti, ale ve vtipnosti a frašce můžou děvčata směle konkurovat králi onoho sitcomového subžánru Frasierovi. Navíc je to důstojná náhrada a další vítaný seriál o ženském pohledu na svět, kterých já nemám nikdy dost. P.S. : Ve čtvrté řadě (2013) je HIC momentálně mým zřejmě nejoblíbenějším aktuálně vysílaným sitcomem, u každého dílu prakticky slzím smíchy. Zajímalo by mě, který z hodnotících viděl souvisle alespoň několik dílů (a ideálně v anglickém originále, však půlka z nich si stěžuje, že jejich milovaný Big Bang v českém dabingu nevynikne). ()

Rosaviva

Takový průměrně zábavný sitcom, který stojí hlavně za zhlédnutí kvůli Betty White. Ale jako na oddechovku se na to vždycky ráda podívám. 3* ()

ivishka

To je vtipné asi tak jako já jsem čínský papež. Dost mě překvapila účast Jennifer Love Hewitt co by režisérky a to celkem nemile, jelikož jsem se u toho nezasmála ani jednou a nějak jinak mě to také nezaujalo. Jediné co seriál zachránilo od odpadu je, že jsou i horší věci, než prázdný humor... ()

Beagle

Viděla jsem prvních pár epizod, je to docela sympatický sitcom, co je ovšem jedinečné (a díky komu stojí za to Hot in Cleveland vidět) je Betty White. Původně jí plánovali jen jako guest star, dobře že to tak nedopadlo... ()

jasanka

Celkem příjemná věc, ale asi u toho moc dlouho nevydržím, není to nic extra. Chtělo by to trochu propracovanější scénář. Nebo vyměnit herce. ()

bagetka007

Betty White je samozřejmě skvělá, sem tam je tam nějaký vtip od ostatních dám, ale jinak je to velice snadno přehlídnutelný seriál... ()

Olík

Hodnoceno po třetí sérii: Trocha Golden Girls, trocha Sexu ve městě, trocha My z přístavu a takhle bych mohl ještě notnou chvilku pokračovat. Určitě kvalitní situační komedie……….k pivu a hokeji se modlícímu dělníku ze slévárny by možná na první pohled (možná i na druhý) mohlo přijít, že v cestovním pase má na řádku pohlaví zapsáno „female“, ale když vytrvá, najde si i on svůj gag……….ostatně, tak jak o každý! ps: já osobně považuji za nejpříjemnější, po letech se opět setkat s Daphne Moonovu……no a samozřejmě Betty White, to je kousek :D ()

sarkareifova

Když jsem se rouhodla podívat na první díl, tak jsem čekala nějakou blbost. Moc jsem se sice nespletla, ale zas tak hrozné to nebylo. Je to skoro na způsob Sexu ve městě, ale je to v Clevelandu. ()

chrispe

Ty dámy mě děsně nebaví. Trochu sympatií mám k Joy (Jane Leeves) a její sklenici vína (nebo čehokoli), co právě drží v ruce a popíjí. ()

Verunka84

Prekvapive se mi ten serial libil natolik, ze jsem byla ochotna si ho i ukrast z uloz.to :D a mrzelo me, ze to nakonec zrusili. Neoblibenejsi postava: victorie. ()

Peenugirl

Trojica žien starých na L.A. no dokonalé a žiadostivé na CleveLAnd. A keďže tu hrá humor hlavnú úlohu, ťažké je neužívať si to od prvej sekundy. Ľutujem len to keď to končí a teším sa na ďalší diel.90% ()

EP2012

To co čekáte (pokud jste soudní) taky dostanete, není to náročné, ale především oceňuji, že to není úplně stupidní. Ctí zákony žánru a za to díky... ()