Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své "ano" Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa "dolních deseti tisíc" si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů. (L_O_U_S)

insurgentes odpad!

Mě na tom nepřišlo nic srandovního. Jiří kára a jeho parta je odpad, takže mě vůbec nemrzí, že jich většina už zkapala. Četl jsem rozhovor, co s tím dementem nedávno udělali, a stěžoval si tam, že ho vyrazili z ochranky kvůli jeho známýmu ksichtu. Těmhle lidem nikdy nedojde, že život maj takovej, jakej si ho sami udělali, že za to nikdo jinej nemůže. Takže nebudu podporovat zdejší snahu o rebelii a ohodnotím tento výtvor tak, jak si to zaslouží - technicky, umělecky, lidsky. ()

špaček421

To je prcárna vole. Jsou to sice všechno ožralé okurky a špinaví zkurvení kelti, ale narozdíl od všech těch kreténů prezentujících se ve všech stupidních reality show si během necelé půlhodinky vulgarit, hajlování a nechutností stačí získat sympatie. Snad tím, že si naprosto na nic nehrají, narozdíl právě od těch hovad z televize. Celým videem se jako bonus táhne zásadní otázka: Kde je Stránskej? ()

kujon

Tohle je tak silná káva, že se to snad ani dost dobře nedá popsat. Je to autentické, nonkonformní, bezprostřední a kurevsky zábavné. Znám osobně několik lidí podobného ražení, nicméně nikdo z nich se ani vzdáleně nemůže přiblížit levelu Jiřího Káry. Jako sonda do hlubin duší spodních 10 000 neocenitelné. 5* bez debat. ()

Sweepy

To bylo něco. Úplně čistý, bez jediné špíny, odvyprávěný dokument se skvostným dějem a zápletkami — seženou prstýnek? Seženou dostatek svědků? Oddá je Mgr. Špaček?... —,který si udrží po celou dobu. Perfektně vykreslena psychologie postav, mimika, gesta rukou — něco neskutečného. Zvukově a obrazově na úrovni Spielberga. Jakej pos*anej Kelt toto neposlal na Oscary? ()

Jello Biafra

"Já nemám ani jednu svatební fotku ty koště vole!!!"...........Autentické zábery zo svadby jedného vyfetovaného a špinavého recidivistu, ktorý po boku rovnako postihnutých individuí vstúpil niekedy v roku 2000 do zväzku manželského. A prečo hodnotím plným počtom? Odpoveď je jednoduchá: dotyčné zábery, hlavní protagonisti i pestrá zmesica hlášiek sú realistickou ukážkou života spodiny spoločnosti. A hlavne som presvedčený že podobnú svadbu ste určite nevideli a asi ani neuvidíte. Duranga, vy Kelti!!! ()

• Na Google Play je k dispozici aplikace s názvem „Prcárna“, která je plná hlášek z této legendární svatby. (Stibak)
  • Budova, kde se legendární svatba odehrála, již nestojí. Na jejím místě lze dnes nalézt supermarket. (L_O_U_S)
  • Jiří Kára, jeden z posledních přeživších své bizarní svatby, zemřel v prosinci 2014. Podrobnosti nejsou známy. (L_O_U_S)