Noaha Griffitha (Jonah Hill) vyhodili zo školy a teraz súrne zháňa prácu. Susedia ho presvedčia, aby skúsil opatrovanie detí. To sa zo začiatku zdá byť dobrý nápad, má to však jeden háčik – Noah absolútne netuší, čo také opatrovanie detí vôbec obnáša a nemá ani tušenia, ako sa to vlastne robí. Ukočírovať nezbedné detiská bude poriadne tvrdý oriešok. Dokáže vôbec Noah zvládnuť bandu malých rozmaznaných „teroristov“ a prežiť nočné dobrodružstvo v uliciach New Yorku? Táto skupinka si spolu užije množstvo nezabudnuteľných a vtipných situácii. (TV JOJ)

PEZ

Totalna kravina, ktoru taha nahor suverenny Jonah Hill a krpata Landry Bender. Par bocnych postaviciek stalo zato - pretepleny korculiar, Sam Rockwell, ci Method Man. A bolo tiez zaujimave vidiet v dvoch filmoch po sebe menej znamu herecku Ari Graynor - tu nemala az tak podstatnu rolu ako v Holly Rollers, ale uvod (ehm pre nu vydareny ;)) a zaver jej patril. Zaujala este hiphopova hudba ako podmaz, i ked zmysel moc nedavala. Kazdopadne jednohubkovy ulet, skoda len ze malo vtipny a plny klise. ()

Frgy

Jonah Hill tady sice vypadá, že mu vážně chutná.... Ovšem to nemění nic na tom, že si tu roli vážně užívá a já se hlavně díky němu skvěle bavil. Byl mu totiž přidělen nelehký úkol a on se ocitá v pozici chůvy tří dětí. Blithe se obléká a mluví jako laciná šlapka, Slater je emocionálně narušený a Rodrigo je malá chladnokrevná bestie, která své chůvě nic nedaruje zadarmo. Spoustu hlášek, absurdních situací a taky bude sněžit. ()

sedm.1

Ale no tak, všichni přece víme, že Jonah Hill to umí rozbalit na kurevsky jiné úrovni, tady se držel zatraceně při zdi, z čehož pak ve výsledku vznikla sice ještě stále zábavná, nicméně v žádném případě ne kulervoucí jízda, kterou by jsme jinak právě od Hilla očekávali s naprostou samozřejmostí. Celá ta zápletka k tomu navíc docela i vybízela, ikdyž byla fakt dost přitažená za vlasy, ale jako podklad pro šíleně fuckující, bezbožný výmaz paráda. Zde se ale našlo spousta hluchých a nevyužitých míst, hodně postav se navíc chovalo vážně podivně, a to nemyslím zrovna tím správným směrem a celá druhá polovina filmu je pak doslova zaplavena moralitkami všeho druhu, a ikdyž tedy naštěstí nepůsobili až moc křečovitě a kýčovitě, jejich přítomnost byla stejně fakt zbytečná. V porovnání humoru vtipného a trapného jsou na tom ale Spratci na zabití poměrně dobře, pár vyloženě nevydařených fótků se tu tedy vyskytuje, ale většina je zaplaťsatanu fakt úderná a zábavná. Nicméně, hlavním tahounem a hybnou silou celého filmu je samozřejmě perfektní Hill, já toho hrošíka vážně žeru, je to hlásič jako kráva, ale jak jsem již zmínil, zde nedostal až takový prostor se rozjet, přesto je to ale stejně i tentokrát šílenej blázen, který ten film jednoznačně drží nad vodou! Zkrátka, jako zábavná jednohubka fungují Spratci na výbornou, Hill kraluje, ale jednoznačně to mohlo být i daleko více odvázanější a zábavnější, škoda tedy toho nevyužitého potenciálu. ()

eraserhead666

"Miluj se s nocí." Takový klasický příběh, ošperkovaný ale solidními dětskými zástupci a hlavně skvělým Jonahem Hillem. Několik skvělých vtipů, tradičně zajímavý Sam Rockwell (toho si snad z filmu budete pamatovat, i když jen bude hrát číšníka, který v jednom jediném záběru někomu přinese pivo), hip hopové fláky a hezké černošky. ()

vieriX

První film, kde se to snaží utáhnout přímo Jonah Hill a musím říct, že se mu to celkem daří. Vždycky to bylo tak, že byl prostě jen kámoš od vedle, ale tady to na něm v podstatě stoji. Je to sice tlusté hovado, ale hlášky teda trousí dobré a i děti o které se má starat jsou pěkné kvítka. No a vedlejší postavy sem tam se nějaká mihne, ale žádný vztah si k ní nevypracujete. Jestli nevíte jak strávit 90 minut svého času tak tady je návod. ()

• Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)
  • Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)