Sebastian Gutierrez zasadil snímek do prostředí rozličných barů, kde se kříží osudy několika lidí. Společné útočiště - bar - spojuje hlavní postavy a nechává diváka na chvíli nahlédnout do jejich životů. Nenásilné prezentaci a oddychové atmosféře dominují dlouhé dialogy, ostatně o nich film je. Sledujeme krátkou epizodu detektivky Carly Gugino, tanečnice Emmanuelle Chriqui, jejího bratra a dokonce se zde objeví i Zachary Quinto, jakožto zklamaný manžel. (SaNGe)

ABLABLABLA

Další film od Gutierreze s Carlou Guginou a Emmanuellou Chriqui. Tentokrát k nim přibyl velmi sympatický a pohledný Aaron Tveit (s nímž, jak se tak dívám, jsem viděla většinu snímků a seriálu, no páni). A objevili se tu další skvělí herci jako Zachary Quinto nebo Rosario Dawson, kteří tu asi jako jediní z těch ostatních dostali větší prostor pro rozvinutí jejich osoby. Zbytek herců taky super, ale ti tam byli spíš už jen na doplnění. Každopádně tohle dílo od Gutierezze se mi hrozně moc líbilo. A popravdě ani nebylo vůbec slabší oproti Elektře nebo Women in trouble, co už jsem viděla a především asi i poslední, které uvidím, protože zbytek jeho jak scénáristické, tak režijní tvorby jsou převážně horory a na ty se ze zásady nedívám. Takže 4,5* za tento skvělý snímek. ()

Javad

Celovečerák free on YouTube, v HD kvalite s mnohými známymi hercami. GIRL WALKS INTO a BAR je oddychový, mierne zábavný film, kde sa každá scéna odohráva v niakom bare a hrajú tam špičkoví herci. Čo viac by ste mohli chcieť „zadarmo“ ? Edit: Film je pre Slovensko a Česko (neviem ako je to v iných štátoch) od 14.3. na YouTube blokovaný, takže vám čo ste ho nevideli nezostáva nič iné ako si ho niekde stiahnuť. Veľmi tomu ale nechápem, keďže to malo byť pre všetkých voľne dostupné... ()

IQ Tiqe

Na Gutierreze mám po zábavných Women in Troubles a provokativní Elektře Luxx slabost, tohle bylo ale o něco horší. Sehnal hodně známých tváří, v čele s Carlou, vymyslel několik příběhů, propojil je tak, aby byly pohodlně koukatelné a bavily, což je samo o sobě kumšt. Ale to je vše, taková oddechovka pro užší okruh diváků. # příběh 6 | hudba 6 | humor 2 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6 ()

U_S_O

Zadarmo? No nepozri si to! Naozaj príjemná oddychovka, ktorá ponúkne oveľa viac ako by ste čakali - zaujme, pobaví a nenudí. Niekoľko skvelých hercov sa objaví v niekoľkých baroch, pričom každý chvíľku ťahá pílku. DeVito ako muž, ktorý pozná nejakých chlapíkov, Chriqui ako veľmi sexy tanečníčka, Hartnett ako detektív (nie dôstojník :) no a samozrejme gilmorka Bledel či pre mňa menej známa Carla Gugino, ktorí spolu dotvárajú výbornú atmosféru celej snímky. I love ping-pong. (86%) ()

becki_tu

Nezáživná konverzačka, která láká na spoustu známých hereckých tváří, ale ve skutečnosti nic hodnotnějšího nabídnout nedokáže. Uspávací tempo, prázdné dialogy, absence humoru a tak dále. Gutierrezova předchozí Elekra Luxx mi nesedla úplně stejným způsobem. Asi nepatřím mezi cílovou diváckou skupinu tohoto filmu, potažmo režiséra Gutierreze. ()

• Prvý celovečerný film so známym hereckým obsadením nakrútený výlučne pre internet. (U_S_O)
  • Film bol natočený za 11 dní na kameru Canon 7D. (U_S_O)