Falešní Elvisové, indiáni, kovboj, vysoká vraždící blondýnka, zkorumpovaný šerif, rančer, lilipután i prostitutka se snaží získat neocenitelný indiánský artefakt, který byl ukraden při hře pokeru v kasinu. A každý z nich je za něj ochotný zaplatit i cenu nejvyšší. (Gary)

korbitch22

Černohumorných kriminálek ala Tarantino je jako šafránu a povedených je jako pracujících cikánů.Absolutně nenápadný a ztracený filmeček, plný typických zvratů, zajímavých postav, krve a řádně černého humoru.Byla radost sledovat herecký výkon Christiana Slatera, který se pro mě tímhle vrátil do herecké ligy a vydal ze sebe absolutní maximum a konečně mi zase přimopínal toho mladého nadějného herce, který válel v Pravdivé Romanci.Bouchačky, Roštěnky a Hazard staví na odkazu Pul Fiction a daří se mu to výborně, hlavně díky dobrému scénáři který si celou dobu vede dobře, i když pointa je svým způsobem předvídatelná, ale v té změti postav stejně vykutálená, ovšem předchozí příběh tím trošku srazí.Bylo z toho cítit filmařské nadšení a co víc i filmařský um, který poslední napodobitel Pul Fiction, zvrhlý a obludný výplod Catch.44 postrádal.Směle se tak může řadit ke dvojici filmů Černý Čtvrtek a Lucky Number Slevin, které v podobném žánru byli osvěžujícími zářezy.Tenhle film by si zasloužil kino a jsem si jistej, že v americe určitě pár smoking old school kinama prošel a je opravdu smutné, že celkem zdařilé snímky talentovaných režisérů zapadnou v propadlišti filmových dějin.Nahláškované překvapení se sympatickým obsazením a jasnou poctou svému žánru, která se nesnaží být ničím větším, než-li si může dovolit.Jeff Fahey jako ultimátní cowboy zabil :) 75%. ()

Pitryx

Proč tak dost dobrý film zkazili zrovna Elvisama to nechápu. A ještě něčím tak odporným jako je miničerný Elvis, nebo Elvis gay. Mně vytáčí jen ten pravý, natož tyhle atrapy. Ale jinak musím přiznat, že pokud pominu elvisovský hnus, je v závěru překvapení až dost. Jinak mi to přijde trošku pomalejší, ale pořád koukatelné. Nejsympatičtější postavy u mne byly rozhodně kovboj s indiánem. ()

Wade

Tak tohle pro mě bylo opravdu velké překvapení měl jsem film hrozně dlouho na seznamu chci vidět a teď jsem opravdu rád,že jsem se k němu dostal. Jednoduchá zápletka,která už sice byla ve více filmech mi vůbec nevadila a bavila mě. Také snad všechny postavy ve filmu jsou podařené a dělají z Guns,Girls and Gambling fakt zábavný film. Nejspíš by byly adekvátní 4 hvězdy,ale já dám nakonec bez problému 5,protože tu poslední pátou si pro sebe ukradla šíleně sexy Helena Matsson. 86% ---- 9/10 IMDb ()

BOURQUE

Musím sa priznať, že začiatok tohto „Béčka“ ma celkom zaujal. Avšak časom to už bola „Céčková“ kategória. Škoda, pretože scenár až taký zlý nebol. Elvisi a krásne baby aspoň trošku potešili. PS: Jednu vec nechápem: prečo sa zúčastnil G. Oldman v tomto filme? Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

kaylin

Quentin Tarantino vydláždil cestu podobným filmům jako je "Guns, Girls and Gambling". Obsazení navíc nasvědčuje tomu, že by to opravdu mohla být hodně zajímavá podívaná. Christian Slater, Jeff Fahey a hlavně Gary Oldman. To nejsou úplně neznámí herci, rozhodně ne poslední jmenovaný. Společně rozjíždějí kriminální zápletku, kde vlastně nejde tolik o policajty, jako o zločince samotné a o jejich snažení. Bohužel ve hře není kufřík s neznámým obsahem, který po otevření doslova září, ale smyslem celé honičky je stará indiánská maska, pardon, maska původních obyvatel kontinentu. Těch postav, které se dostávají do děje, je skutečně mnoho. Gay Elvis, Elvis liliput, asijský Elvis, Elvis Elvis, Kovboj, dvojice zkorumpovaných šerifů, rančer, náčelník, holka od vedle, indiánský zabiják, kluk, co je sleduje, zlodějka, vražedkyně v latexu. Postav je neskutečné množství a jejich osudy se navzájem tak proplétají, že se pomalu začnete ztrácet. Ale film samozřejmě vše vysvětluje natolik, že se nemusíte příliš obávat, že by vám něco ušlo. Zas tak komplikované to není. Pochopit příběh není takový problém, chybí zde nějaká zajímavější sekvence, a i když se vše tváří zašmodrchané, je to vcelku jednoduché a přímočaré. Přeskakování v čase a opakování sekvencí tak vyznívá spíš jako natahování filmu, který je i přesto poměrně krátký. Je to násilné, jsou zde hlášky, zajímavá je i forma, ale nového Tarantina rozhodně nečekejte. Sem tam se možná pousmějete, ale asi se víc budete nudit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/ong-bak-pad-treti-rise-bolt-zathura-3g.html ()

• Natáčení odstartovalo 6. července 2010 v americkém Utahu. (Conspi)