Skutočné paničky z Orange County

(relácia)
  • Česko Sladký život v Orange County (viac)
všetky plagáty
TV spot

Sladký život v Orange County je televizní trhák, který zahájil éru reality seriálů a který sleduje osobní životy obyvatel uzavřené elitní komunity privilegované čtvrtě v jižní Kalifornii. Seriál nabízí každodenní pohled na skupinu až přílišně civilizovaných a bezmyšlenkovitě rozhazovačných jedinců z kalifornské Orange County. Toto návykové dokumentární drama je telenovelou z opravdového života opálených Kaliforňanek. (oficiálny text distribútora)

TV spot

Nolita odpad!

Neuvěřitelná přehlídka totální marnosti, povrchnosti a nejvyšší možné koncentrace peroxidu ve vlasech. Potomci jsou samozřejmě poznamenaní, a když paničky zrovna neřeší starosti typu - chci bazén se všemi vymoženostmi za 250 tisíc $$$, protože musím mít všechno nejlepší, i přesto, že manžílek udal limit o polovinu menší, řeší právě je, a tupě se podivují nad jejich chováním. ()

dainio

Rozhodně velice zajímavý projekt. Něco takového jsem nikdy neviděl. I proto jsem rád, že chytám Universal Channel. Co k tomu říct. To první, co zaujme je určitě styl natočení. Jedná se vlastně o dokumentární drama, které vyzní jako reality seriál, jenž má ukázat bezmyšlenkovitost a naivnost daných jedinců. Když se to tak vezme, tak se jedná o skvělou kritiku dnešní moderní společnosti, která se zabývá věcmi jako jsou (botox, prsní implantáty, nákup drahých věcí, otevřený styl sexuálního života apod.). A vůbec nerozumím tomu nízkému hodnocení. Vždyť se konečně podařilo natočit něco o lidech, které vidíme, všude kam se podíváme ale málokdo jim řekne to, co si o nich opravdu myslí. Zde tu možnost máme, skrze autentickou kameru, reálné dialogy a podrobný popis, jak dneska žije většina "zbohatlických" lidí. Nemůžu jinak, než dát ****. Doufám, že se hodnocení zvedne, protože tento seriál si na 100% zaslouží o dost vyšší procenta. ()

Cappuccino

Nuž, toto je aj na cappučína príliš silná káva. Väčšinou "tv pořady" nehodnotím, tobôž nekomentujem, ale pri Sladkom živote v Orange County je potrebné urobiť výnimku. __ Tak životom rozmaznané ženské ešte svet nevidel! Celý čas dokážu rozoberať, že jedna z nich dostala k výročiu rolexky posiate diamantmi (40 000$). Ďalšia blonďavá krasotinka jej hodinky závidí, pretože ona chudátko nikdy žiadne rolexky od manžela nedostala. __ No ak mám pravdu povedať, občas som sa aj zasmial a myslím, že práve o to tvorcom programu išlo. Poukázať na plytkosť a povrchnosť určitých jedincov. ()

MM_Ramone odpad!

Rád by som videl "Skutočné paničky z Orange County" niekde na predmestí New Yorku v spoločnosti nafetovaných negrov z miestneho gangu. Alebo keby tak do úmoru makali v nejakej uranovej bani. Óóó, alebo by som ich zavrel so starými, nadržanými lesbami do prísnej ženskej väznice. Alebo ešte lepšie; predať ich do háremu zvrhlého arabského šejka. To by mohla byť velice zaujímavá reality show. Iste by si tie hlúpe, silikónové fifleny vyskúšali nové zážitky. Také čosi by som im doprial. Za jednu, možno i dve, hviezdičky by to stálo. Ale v tejto forme je to jednoznačný odpad! ()

loki5 odpad!

Představte si, že někdy o půl sedmé ráno pustíte rozespalí televizi a tohle v ní běží, 5 slepic kdáká úplné nesmysly o nějakém prstenu a někam jedou limuzínou. Kam jedou je vám fuk. O čem se baví je vám fuk a jak to celé dopadne je vám fuk ještě víc. Dáte si čaj a snídaní a jdete něco dělat protože jakákoliv práce je větší zábava než koukat na tyhle vyzobané silikonové a botulotoxinové slunečnice. A teď si představte, že se probudíte ve své vile za 100 mega na pobřeží Pacifiku a tohle leží vedle vás a něco to kdáká. Že jste rádi že jdete ráno do práce vyrábět trubičky do aut :-D 0% ()