Cesar Millan cestuje po celých Spojených státech, od Miami po New York nebo Los Angeles, a poskytuje rehabilitační péči psům a trénuje jejich majitele. Zároveň nám v tomto seriálu sdělí, jaký je recept na výchovu a výcvik spokojeného a vyrovnaného psa. Aniž by předem znal pozadí jednotlivých případů, navštěvuje Cesar domy majitelů psů a my můžeme sledovat neuvěřitelné změny, které vznikají pod jeho klidným, asertivním vedením. Tento seriál zahrnuje pohnuté příběhy, v nichž Cesar zachraňuje a rehabilituje traumatizovaná štěňata nebo poskytuje pomoc psům a jejich pánům, které postihly zlé časy. V jednotlivých dílech se setkáme s nejrůznějšími rasami pejsků. Ale ať už jsou velcí nebo úplně malí, Cesar si s nimi hravě poradí. (oficiálny text distribútora)

Tony.cs

Pro mě a mého ACD je to nedocenitelný seriál. Cesar je vynikající. Do psů přímo vidí, ví jak se k nim má chovat, umí pracovat s energií. Výborné. A hlavně, z vlastní zkušenosti vím, že jeho metody fungují. Někdy opravdu zázračně. Můj agresivně se projevující dominantní pes se hodně zlepšil, co jsem s ním začal pracovat po vzoru Znalce psí duše. ()

Ajinka126

Z dokumentárního hlediska to má pro mě všechno. Osvětlení problému, nastínění řešení a vzápětí vidím i výsledek. Nejsem zastánce žádné korekce psího chování ani hru na "alfa samce", ale Cesar to umí. Jsem zastánce pozitivní výchovy psa. Líbí se mi, že lidem z plných plic řekne, že problém je v nich a ne ve psech. Skutečně rozumí psímu chování a řeči, i když občas použije něco, čemu já nefandím, tak jemu to věřím. ()

M-arta

Myslím, že tak skvělá záležitost by si určitě zasloužila promyšlenější zpracování. Škoda. Formát, ve kterém je to zabaleno mi nějak nesedí. Bůh ví, čím to je, snad že působí zbytečně roztěkaně - díky psům, kteří se tam neustále rychle pohybují v kombinaci s kameramanovou prací z ruky (opravdu hodně rozhoupaný obraz), nepřetržitým tokem za sebou jdoucích velmi krátkých střihů a pokusem o reality show. Určitě by mi bylo příjemnější, kdyby celý pořad vyzařoval daleko větší klid, rozvahu a promyšlenost - přesně tak, jako jeho hlavní hvězda a empatický "zaříkávač psů" Caesar Millan. ()

Lefty86

Výborný pořad, kde Cesar dokáže kolikrát během pár vteřin odhadnout co psovi vadí, nebo proč dělá to nebo tohle a během pár minut začne cvičit a ukazovat majitelům jakým způsobem se psem pracovat. Výborně rozumí psímu chování, řekl bych že je tak z 80% pes a z 20% člověk :-D a ten jeho pitbull Daddy, ten je hustej, má všechno na salámu. ()

lareinna

Cesar Millan je charizmatický človek, ktorý vie ako na to a takých ako on by mohlo byť viac. Podstata a cieľ tohto seriálu je, aby sa aj bežný ľudia doma vo svojich obývačkách mali možnosť zamyslieť nad tým, ako vychovávajú svojho psa. Ibaže v konečnom dôsledku je to o ľuďoch. Najprv sa musia zmeniť oni, resp. napraviť svoj prístup a presun energie, na ktorú psi reagujú. Aj ja mám doma už 13 ročného chlpáča, takže to celé vnímam inak. Nehodnotím kameru, nehodnotím spracovanie ani Cesara, ale podstatu tohto seriálu. ()