V rozhodujícím zápase svého života si nejlepší americký fotbalista ze středoškolského týmu poraní koleno - a jeho sny o univerzitě a profesionální kariéře se tak rázem rozplynou. O patnáct let později však dostane příležitost, jaká přichází jen jednou za život - vrátit se zpět a změnit historii. (oficiálny text distribútora)

Morholt

Ohraná písnička o tom, kterak bývalá středoškolská hvězda amerického fotbalu dostane šanci vrátit se do minulost a ani ne tak něco změnit, jako si spíš uvědomit priority. Takže nejde ani tolik o hru jako takovou, ale o lásku a přístup k bližnímu svému. Je to sice prvoplánová citová vydíračka, film je nesmyslně dlouhý a vrásčitým hercům se středoškolská příslušnost nedá žrát ani náhodou, ale jsou to právě příjemné výkony všech zúčastněných, celkem solidní ztvárnění zápasů a pohodová jistota, že to všechno dobře dopadne, co dělá z Touchbacku sice lehce zapomenutelnou, ale přesto mírně nadprůměrnou podívanou. 65% ()

ARI50

Zbožňuji tyhle sportovní momenty, jsou plné překvapení a skvělých momentu a pokud dokážou svoje drama a napětí velmi dobře podat pak se skvěle prožívá tahle sportovní událost. ()

Aljak

Niečo na štýl 17 Again, avšak v tomto prípade miešal karty americký futbal (a samozrejme najmä Láska). Kto by čakal športový film, bude sklamaný, pretože skôr je to rodinná romanca o mužovi, ktorý chcel zmeniť svoju minulosť - avšak keď sa v nej ocitol, tak si dokázal utriediť priority a čo je v živote skutočne dôležité. Napriek tomu, že ten šport v tom hral len druhé husle, film ma bavil, a najmä to Scottove smerovanie, keď sa ocitol v minulosti a dostal šancu zmeniť históriu. ()

Blazis34

Film o lásce na střední škole, která je významně propojená s ametickým fotbalem. Líbilo se mi, že si na začátku děj nebral servítky a ukázal divákovi tvrdou realitu, která může určitě někdy nastat. Po cuknutí zpátky v čase se mi děj líbil více, avšak nevím, kdo kdyby mohl, by udělal tu samou chybu dvakrát za sebou a zmařil si tak nadějný život. Já asi ne. I tak Poslední gól nenudil, dávám průměrných 55%. ()

Shit

Průměrnej film o americkým fotbale, kterej se snaží mít nějakou myšlenku o životě, ale ta mě bohužel minula nebo teda spíš bohudík mě minula, takže jsme si z toho odnes jenom celkem slušnej dojem ze samotnýho zápasu a úsměvnou vzpomínku na to, jak se z 33ti letých herců snaží udělat středoškoláky pomocí směšnýho vyhlazení vrásek. Jinak Kurt Russell tu je celkem neviditelnej. ()