L.A. Plays Itself

• USA LA Plays Itself
Pornografický / Dráma / Experimentálny
USA, 1972, 50 min (Alternatívna 55 min)

Réžia:

Scenár:

Kamera:

Real Tom Hardy odpad!

Bude zaujímavé sledovať, koľko užívateľov mi po tomto odbudne, nakoľko po jednom minulom komentári na tému dennej masturbácie počas ťažkých časov bez internetu odišli traja. Každopádne, Petr prisľúbil, že keď si ja pozriem toto, on si finálne pozrie niečo, čomu sa zubami-nechtami vyhýba už vyše roka. A keďže som muž slova a činu, rád v praxi otestujem aj protiľahlú stranu. Po tejto bitke ale zostávam zničený a spustošený. Pyrrhovo víťazstvo. Netuším, ako sú na tom historicky gay porná, videl som len jedno, zhodou okolností dnes (čo som zistil, až keď som ho pustil), francúzske Équation à un inconnu, ktoré stálo na diametrálne odlišnej úrovni. Vizuálne krajšie točil už aj Méliès 70 rokov pred, Halsted sa nerozhodol, či točí prírodopisný dokument, sociálnu štúdiu alebo porno, zvuk tu bol taký, že keď prechádzalo auto, si nevedel, či je to hudobný inštrumentál alebo motor, z "dialógov" som nerozumel ani jedno slovo a celé to znelo ako diskoška v nejakom obecnom kultúrnom dome na technike z minulého storočia. A čím bol experimentálny, to mi je normálne záhadou... Pre väčšinu ľudí by bolo utrpením sledovať nejaký nový, kvalitný, polhodinový, štandardný pornofilm. Takéto srandy sú v porovnaní s týmto prechádzka ružovým sadom aj bez nátlaku. A to nehovorím, že som si nikdy dobrovoľne nepustil celé porno len tak k cereáliám na raňajky, čoby nie, a nie jedenkrát. Tu ale nastáva ten iný problém a nie jeden – hodina, ček / rok výroby 1972, ček / nízkorozpočtový trash, ček / gay porno, ček – toto pozerať je esencia na obesenie. Jediná svetlá chvíľka z celej hodiny bola, keď sa tam chalanovi v jednom zábere kýchlo :D No nič... Neskutočné hovno. Nikdy viac. Vážne. ()

• Natáčanie prebiehalo v Los Angeles, v Hollywoode a v Griffith Park. (Real Tom Hardy)
  • Existuje len niekoľko filmových pásov. Jeden z nich vlastní slávny Larry Flynt. Jeden vlastní aj legendárne Bijou Video a jeden má v svojich "skladoch" aj Múzeum moderného umenia v New Yorku (MoMA). (Real Tom Hardy)